Sav: ADA fiyatını daha yüksek düzeyleri görebilir!

 Sav: ADA fiyatını daha yüksek düzeyleri görebilir!
Okunuyor Sav: ADA fiyatını daha yüksek düzeyleri görebilir!

Kripto para ünitesi kesimindeki yükseliş iyimserliği sakinleşmeye başladığında, Cardano ( ADA ), kripto tüccarlarından ve yatırımcılardan yüksek talep kaydediyor ve bu trendin devam etmesi durumunda güçlü bir fiyat artışı mümkünlüğü öngörüyor.

İddia: ADA fiyatını daha yüksek düzeyleri görebilir!

Önde gelen kripto uzmanı Ali Martinez 29 Ocak’ta yaptığı açıklamada, bilhassa 92.000’e yakın adresin, 0,365 $ ile 0,376 $ ortasında değerli bir takviye alanı oluşturduğu için yaklaşık 4,4 milyar Cardano satın aldığını ve ADA’nın daha yüksek düzeylere ulaşması için bir fırsat sunan bir talep duvarını gösterdiğini söyledi.

Spesifik olarak, Martinez tarafından yayınlanan grafik, 91.940 adresin Cardano’yu ortalama 0,371 $ fiyatla satın aldığını, toplam süreç hacminin 4,39 milyar ADA olduğunu ve bu adreslerin %77,69’unun kar ettiğini gösteriyor.

Cardano’yu belli bir fiyat düzeyinden satın alan adresler. Kaynak: Ali Martinez

Cardano’nun karlılığı takdir edildi

Aynı vakitte Martinez, Cardano’nun 21 Ocak’ta 0,38 dolar düzeyini geçmesinden bu yana, 1.000.000 ila 100.000.000 ADA tutan kabaca 31 adresin, blockchain analitik platformu Santiment’ten alınan zincir üstü bilgilere atıfta bulunarak ADA tokenlerini sattığını yahut tekrar dağıttığını da açıkladı.

ADA varlıklarının satın alınması ve tekrar dağıtılması. Kaynak: Ali Martinez

Daha evvel Finbold, Cardano ağının 1 Ocak ile 25 Ocak ortasında 50.000’den fazla cüzdanla büyüdüğünü ve piyasa kapitalizasyonunun 4,5 milyar dolara taştığını ve ayrıyeten geçen ay dikkate kıymet GitHub taahhütleri tarafından en gelişmiş üçüncü blok zinciri olarak ortaya çıktığını bildirdi.

Ağın daima büyümesi

Finbold tarafından 30 Ocak’ta Cardano Blockchain Insights’tan alınan datalara nazaran, Cardano’nun kurucusu Charles Hoskinson tarafından açıklığa kavuşturulan kısa bir “bip”e karşın, 29 Ocak’a kadar Cardano 7.173 cüzdan daha ekleyerek toplam 3.901.908 cüzdan biriktirdi.

Yayınlandığı sırada ADA, gün içinde %2,5’lik bir düşüşü temsil eden 0,3801$’dan el değiştiriyordu, lakin bir evvelki haftaya nazaran tekrar de %0,36’lık bir artışla birikmiş %54,05’lik çıkar elde etti. son 30 gün.

ADA’nın 0,40 $’lık değerli bir manisi aşması ve ağın, Python lisanında yazılan birinci akıllı mukavele üzere yenilikleri uygulamaya devam etmesi ve Djed stablecoin’in (diğer güncellemelere ek olarak) duyurulan lansmanının yanı sıra, dijital varlık gelecekte 1 dolara ulaşmayı dört gözle bekleyebilir.

Cardano 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Bu ortada, 30 Ocak’ta erişilen en son CoinMarketCap datalarına nazaran, Cardano’nun piyasa bedeli 15.71 milyar dolardı ve bu göstergeye nazaran sekizinci en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu koruyarak Dogecoin’den ( DOGE ) pozisyonunu geri aldı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap