SHIB 1,3 milyon eşsiz adresi geçiyor!

 SHIB 1,3 milyon eşsiz adresi geçiyor!
Okunuyor SHIB 1,3 milyon eşsiz adresi geçiyor!

Popüler köpek memlerinden ilham alan jeton ve kendi kendini DOGE katili ilan eden Shiba Inu ( SHIB ), geçen hafta ağında 1,3 milyondan fazla eşsiz adres kaydederek popülerlik kazanmaya devam ediyor.

SHIB 1,3 milyon eşsiz adresi geçiyor!

CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran, 16 Şubat’ta ağda varlık bulunduran eşsiz adreslerin toplam sayısı, 7 Şubat’ta birinci kere 1,3 milyon adresi gölgede bıraktıktan sonra 1.305.553’e ulaştı.

Dog göğüs belirteci, 29 Kasım 2022’de son 3 aydaki en düşük eşsiz adres sayısı olan 1.249.790’dan %4,4’lük bir artışla 55.000’den fazla adres ekledi.

SHIB eşsiz adresleri. Kaynak: CoinMarketCap

Shibarium’dan evvel Shib’i satın alan yatırımcılar

Yatırımcılar, büyük bir beklentiye bahis olan Shibarium’un beta sürümünün yakında piyasaya sürülmesinin bir sonucu olarak SHIB tokenına kıymetli ölçüde ilgi gösterdi. Shiba Inu’nun yaratıcısı Ryoshi, Shibarium blok zinciri yahut katman 2 tahlili fikrini ortaya atan kişidir.

Lansmandan sonra SHIB’nin L2’ye geçmesi bekleniyor. Artık silinmiş bir blog gönderisinde Ryoshi şunları söyledi:

“Bir L2 ile kendi blok zinciri ortasındaki çizgi ince, yani Matic L2 ile BSC ortasındaki fark sahiden nedir?”

14 Şubat’ta Shiba Inu’nun birincil geliştiricisi Shytoshi Kusama, Shibarium projesinin artık başlatılmaya hazır olduğunu açıkladı. Birinci adım olarak, projeyi dünyanın geri kalanıyla paylaşmak niyetiyle orta uzunluk bir yazı yazacak.

Bazıları Shibarium’un Sevgililer Günü’nde piyasaya sürülebileceğini varsayım ederken , başkaları takımın “yakında” piyasaya çıkacağına dair meçhul vaadiyle alarma geçti.

Buna karşılık Kusama şunları söyledi:

“Bu, kimi kullanıcıları sevgililer gününde lansmanın pek muhtemel olmadığına inandırdı.”

SHIB fiyat analizi

Balinalar daima olarak varlıklarını artırdıkları için, bu haberin fiyat üzerinde büyük bir tesiri olması mümkündür. Bilhassa bir balina, Shibarium’un birinci duyurulduğu Temmuz 2022’de 150 milyar SHIB satın aldı.

Şu anda Shiba Inu, son 24 saatte %4 artışla 0,00001346 $’dan süreç görüyor ve toplam piyasa pahası 7,3 milyar $. SHIB, 0,00001 $’da güçlü bir takviye düzeyine sahip ve birinci değerli dirençle 0,000014 $’da karşılaşıyor; üst kırılırsa, uzun vadede 0.00002 dolara tırmanmak istiyor olacak.

SHIB 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Başka yerlerde, kendi kendine öğrenme teknolojisini kullanan CoinPriceForecast tarafından yapılan varsayımlar, Finbold tarafından 14 Şubat’ta alınan datalara nazaran, Shiba Inu için 2023’ün sonuna kadar büyük bir artışa işaret ediyor.

Tesadüf yapıtı, SHIB yıla 0,00000806 $ fiyatla başladı ve o vakitten beri %54 arttı. Platforma nazaran, bu yılın sonunda Shiba Inu 0,00001474 dolardan süreç görecek.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap