SHIB fiyat tahlili: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

 SHIB fiyat tahlili: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!
Okunuyor SHIB fiyat tahlili: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

Shiba Inu’nun ( SHIB ) fiyatı, yılın başından bu yana %50’nin üzerinde bir artışla son günlerde yükseliş eğilimi gösteriyor. Sahiden de teknik göstergeler, varlık önümüzdeki günlerde kilit konumları tutmayı başarırsa muhtemel bir fiyat artışının uzamasına işaret ediyor.

SHIB fiyat tahlili: Shiba Inu boğa flaması patlamasına yakın!

SHIB’in olumlu kazanımları göz önüne alındığında, kripto ticareti uzmanı Ali Martinez, kripto para ünitesinin şu anda varlığı 0,017 $ düzeyini hedefleyecek formda konumlandıran bir boğa flaması patlaması için hazırlandığını öne sürdü.

“Shiba Inu bir boğa flamasından fırlıyor üzere görünüyor. Martinez, SHIB 0,011 doların üzerinde süreç yapmaya devam ederse, 0,017 dolara yanlışsız koşabilir” dedi.

Shiba Inu fiyat tablosu tahlili. Kaynak: TradingView

Bir yükseliş flama grafik modelinin, güçlü bir üst taraflı fiyat hareketinin yaklaşmakta olan bir devamını vurguladığını belirtmekte yarar var. Bir yükseliş göstergesi olarak kabul edilen model, yakınlaşan takviye ve direnç sınırları ortasında duraklama ve konsolidasyon ile sonuçlanan kapsamlı bir üst hareketin akabinde oluşur.

Shiba Inu fiyat analizi

Şu anda SHIB, genel kripto para ünitesi piyasasıyla uyumlu olan yükseliş momentumundan soğuma belirtileri göstermedi. Şu anda SHIB, son 24 saat içinde neredeyse %4 ralli yaparak 0,0000125 $’dan süreç görüyor. Haftalık grafikte göğüs simgesi %8’in üzerinde arttı.

Shiba Inu yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Martinez’in tahlili ve varlığın mevcut fiyatı göz önüne alındığında, SHIB’nin mevcut kritik takviye bölgesi 0,0000120 $ düzeyinde bulunuyor ve bu da muhtemel bir düşüşe karşı bir tampon vazifesi görüyor. Varlık, 0,000013 $ düzeyindeki dirençle karşı karşıya.

Shiba Inu’nun temelleri

Gerçekten de, Shiba Inu’nun 0,017 $ fiyat düzeyine yanlışsız toparlanma potansiyeli, ağ geliştirme faaliyetlerinin ve genel pazarın tesirinin şu anda belirteci desteklediği düşünüldüğünde geçerliliğini koruyor.

Örneğin, SHIB, yaklaşmakta olan Shibarium katman-2 tahlilini çevreleyen yutturmacadan büyük olasılıkla faydalanacaktır. Topluluk yükseltmenin kullanıma sunulmasını beklerken, Shiba Inu’nun baş geliştiricisi Shytoshi Kusama kısa müddet evvel ağ güncellemesinin mümkün yayınlanma mümkünlüğünü ima etti.

Aynı vakitte, SHIB, dijital varlığın ödemeler ve token yakmaya devam edilmesi üzere öteki kullanım durumlarında kullanılmasıyla ilgili olaylardaki artıştan faydalanabilir.

Bu ortada, PricePredictions projesindeki makine tahsili algoritmasına dayalı öbür teknik göstergeler, latife belirteci, 28 Şubat 2023’te 0,000012 $’da süreç yapmak için fiyat artışlarını tutmaya uygun.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap