Shiba Inu almak için çok mu geç?

 Shiba Inu almak için çok mu geç?
Okunuyor Shiba Inu almak için çok mu geç?

Boğa grafiği yapısı SHIB’i yükselmeye hazır hale getirdiğinden, kripto kışı Shiba Inu için sona eriyor!

Derin yuvarlak taban modelinden uzaklaşan istikrarlı bir büyüme, SHIB ordusunun 2023’te şu ana kadar %60’lık kıymetli bir kazanım elde etmesini sağladı.

Shiba Inu almak için çok mu geç?

Çarşamba günkü Fed toplantısında Powell, tacirleri cesaretlendiren ‘veriye dayalı’ karar alma kelamı verdi. Fakat piyasalarda yükseliş haftasına karşın, bu his SHIB için çok az şey yaptı. Mevcut fiyat, direnç düzeylerinde 0,00001249 dolarda cet biner üzere geziniyor.

Bazı medya uzmanları, Shiba Inu’nun tırmanışının gerisindeki yükseliş ivmesinin tükendiğine dair tasalarını lisana getirmişti. Hatta öbürleri daha düşük bir kayma öngördü.

Analistlerimiz birebir fikirde değil. Hafta sonuna yaklaşırken fiyat hareketi farklı bir melodi söylüyor. Sonuçta, Altcoin’lerin makro trendlerin gerisinde bir ‘gecikme etkisi’ yaşaması alışılmadık bir durum değil.

TradingView / SHIB/USD

SHIB boğaları 10 günlük bir savaşa girdiler ve 0,000012 dolarda ağır bir dirençle karşı karşıya kaldılar. 4 büyük yeşil fitile karşın, fiyat daha yüksek kırılma kaygısıyla oturmaya devam etti.

Ancak Perşembe günü 200 Günlük MA’yı (düşük dayanak eğilimi) test eden güçlü bir sıçrama, çok muhtaçlık duyulan bir takviye sağladı.

Bugün fiyat hareketi, 0.000012 $’lık dirençle üst hakikat fırladı. Mevcut hareketler tarafından tasvir edilen yükseliş pandantifinin güçlü bir halde tekrar doğrulanması.

Merakla beklenen ekosistem Layer-2 Shibarium’un (şu anda beta testinde) piyasaya sürülmesiyle ilgili heyecan verici konuşma, boğalara çıkış bölgesine daha yükseğe çıkmaları için muhtaçlık duydukları haberi verebilir.

Shibarium, daha süratli ve daha ucuz süreçleri mümkün kılacaktır. Bu, rekabetçi bir DEX teklifi için yolların açılmasını çevreleyen özel ilgi ile Shiba ekosisteminde değerli ölçüde daha fazla gelişme sağlayacaktır.

Bir SHIB patlaması ne kadar yükseğe çıkabilir?

Burada bir kırılma muhtemel olabilir, Bollinger bantları daralıyor. Bu düzeyden gelen ralliler, üst taraflı potansiyeli bildirmek için birkaç lokal referans noktasına sahiptir.

29 Ekim’de, buradan bir yükseliş hareketi 0,000015 $’a ulaştı ve 14 Ağustos’ta benzeri bir kırılma 0,000018 dolara kadar ulaştı.

Bu, 0,000015 $ – 0,000018 $ ortasında önerilen bir ralli zirvesi sağlar. Heyecan verici bir potansiyel +%43 çıkar.

Yerel takviye düzeyimiz (200 Günlük MA bozulursa) muhtemelen 0,000011 ABD dolarıdır. (-%20 aşağı istikametli risk.)

Mevcut fiyat hareketi için Risk/Ödül yapısı 2.17’dir. Kâra aç olanlar için enteresan bir teklif. Daha fazla aydınlatma için temel göstergelere bakmak çok az şey öneriyor.

RSI 14 bugün 62.9’da çok alım sinyali verdi. RSI, bu 10 günlük direnç testi periyodunda 0,000012 dolarda çok ısınmadı. Bu ralliyi canlı tutmak için kritik bir devam eden satın alma baskısı akışının var olduğunu öne sürüyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap