Snapchat yeni özelliği ile alanlara geri döndü!

 Snapchat yeni özelliği ile alanlara geri döndü!
Okunuyor Snapchat yeni özelliği ile alanlara geri döndü!

Snap, klipleri daha süratli üretmenize yardımcı olan otomatik Sounds özelliklerini kullanıma sunuyor. Ses Teklifleri size kullanmakta olduğunuz artırılmış gerçeklik Lensiyle alakalı müzik önerir. Örneğin bir ekmek Lensi deneyin ve en tanınan genel modüllerin yanı sıra size tostla ilgili birçok müzik da önerildiğini göreceksiniz.

Bu ortada Sounds Sync, Sounds koleksiyonundaki melodilerin ritmiyle senkronize montaj görüntüleri oluşturuyor. Bunun için dört ila 20 fotoğraf yahut görüntüye gereksiniminiz var, fakat müziklerin senkronizastonu hakkında gerilime girmeden bir tatili yahut toplumsal geziyi özetlemenize yardımcı olabilir.

Her iki özellik de şu anda hem ABD’deki için hem de dünya çapında iOS kullanıcıları için kullanıma sunuldu. Android kullanıcıları da Ses Tekliflerini çabucak kullanabilirler, lakin Sounds Sync’i denemek için Mart ayına kadar beklemeleri gerekecek.

Snapchat yeni özelliği ile alanlara geri döndü!

Snap gelecek amaçları konusunda hiç de utangaç değil: görüntü oluşturmak ne kadar kolaysa, Snapchat’te gönderi paylaşma olasılığınız o kadar yüksektir. Bu kullanıcılar için olduğu kadar sanatkarlara da yardımcı olmakla ilgili: Snap müzik stratejisi önderi Manny Adler, bunun müzisyenler için, birinin görüntüsünde dinledikten sonra tam müzikleri çalacak dinleyicilere ulaşmak için “eşsiz bir fırsat” olduğunu sav ediyor.

Tanıtımların zamanlaması Snap için hayli isabetli oldu. Geçen yaz yaklaşık 1.300 emekçiyi işten çıkarmasına karşın aylık 750 milyon etkin Snapchat kullanıcısına ulaşan şirketin maksat kitlesi, çalkantılı geçen 2022’nin akabinde büyümeye devam ediyor. Geçen sonbahar itibariyle aylık iki milyar faal kullanıcıya sahip olan Instagram üzere rakiplerinden hala çok daha küçük olsa da, Sap sık sık özellikleri taklit edilen kalıcı bir rekabet yaratmayı başarıyor. Ses Teklifleri ve Eşitleme üzere küçük eklemeler, Snap’in bu büyümeyi sürdürmesine yardımcı olabilir.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap