• Ana Sayfa
  • Genel
  • Şubat 2023 prestijiyle GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en uygun 10 kripto para ünitesi

Şubat 2023 prestijiyle GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en uygun 10 kripto para ünitesi

 Şubat 2023 prestijiyle GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en uygun 10 kripto para ünitesi
Okunuyor Şubat 2023 prestijiyle GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en uygun 10 kripto para ünitesi

Kripto para piyasası, 2023 ivmesini temel alarak toparlanmaya devam ediyor ve çeşitli varlıkların pahasında değerli bir artış kaydediliyor. Yararlar ortasında, birkaç kripto para ünitesinin geliştirme grupları, ilgili varlıkların yaşayabilirlik kazanmasına yardımcı olmada başı çekiyor.

Şubat 2023 prestijiyle GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en âlâ 10 kripto para birimi

Bu hatta, 2 Şubat 2023 prestijiyle, ProofofGitHub’dan Finbold tarafından alınan bilgilere nazaran, Polkadot ( DOT ) ve üretim öncesi ağı Kusama ( KSM ) 822’de GitHub geliştirme aktifliğine liderlik ediyor, akabinde 701’de Cardano ( ADA ) geliyor.

Diğer yerlerde, piyasa pahasına nazaran ikinci sıradaki kripto para ünitesi Ethereum ( ETH ), 634 ile en yüksek üçüncü geliştirme aktifliğine sahip. Tıpkı vakitte, metaverse oyunu Decentraland ( MANA ) 607 ile dördüncü, Filecoin ( FIL ) ise sırada.

İlk on sırayı oluşturan öbür kripto para üniteleri ortasında Status ( SNT ), İnternet Bilgisayarı ( ICP ), IOTA ( MIOTA ), Solana ( SOL ) ve Cosmos ( ATOM ) yer alıyor.

Günlük GitHub geliştirme aktifliğine nazaran en yeterli 10 kripto para ünitesi. Kaynak: ProofofGitHub

Polkadot geliştirme faaliyetini sürdürüyor

Sıralamadan itibaren Polkadot, Cardano ve Ethereum üzere öteki esaslı isimleri gölgede bırakan “blok zincirlerinin blok zinciri” olarak isimlendirilen ağ ile geliştirme faaliyetini sürdürmeye devam ediyor. Aslında, kripto tahlil platformu Santiment’ten alınan bilgiler, Polkadot’un Ocak 2023’te geliştirme faaliyetine öncülük ettiğini gösterdi.

Ocak 2023’te geliştirme aktifliği olan birinci on kripto para ünitesi. Kaynak: Santiment

Gerçekten de geliştirme, Polkadot takımının platformun ölçeklenebilirliğini geliştirmeye yönelik bir yol haritası yayınladıktan sonraki uğraşlarını yansıtıyor. Yol haritasının bir kısmı, eşzamanlı desteklemeye yahut parachainlerin uzantısının röle zincirinin uzantısından ayrılmasına odaklanıyor.

Yükseltme gerçekleştirilirse, ağ suratının saniyede 100.000 ila 1 milyon süreç ortasında artması bekleniyor.

Cardano’nun geliştirme faaliyeti ilerlemesi

Başka yerlerde, Cardano da ağların son yıllarda kaydedilen daima zincir üstü faaliyetlerini tamamlayarak üst sıralarda yer alıyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere Cardano, 2022’deki geliştirme aktifliğine nazaran en âlâ blockchain protokolü olurken, Polkadot ikinci sırada yer alıyor.

Cardano’nun ana ağ faaliyetleri de 2022’de, o vakitten beri 4.000 kilometre taşını aşan akıllı mukavele özelliği üzere özelliklerin önderliğinde değerli bir büyüme kaydetti.

Gerçekten de ağ, sıralanmış projelerin ağa düşmesi için ayarlanmış ağır bir 2023’ü dört gözle bekliyor. Listenin başında, platformun mahallî belirteci ADA için bir yükseliş fiyat tetikleyicisi olarak hareket etmesi için lanse edilen Djed stablecoin var.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap