• Ana Sayfa
  • Genel
  • Şubat 2023’te izlenecek olan, 1 doların altındaki en uygun 5 kripto para birimi!

Şubat 2023’te izlenecek olan, 1 doların altındaki en uygun 5 kripto para birimi!

 Şubat 2023’te izlenecek olan, 1 doların altındaki en uygun 5 kripto para birimi!
Okunuyor Şubat 2023’te izlenecek olan, 1 doların altındaki en uygun 5 kripto para birimi!

2023’ün birinci ayı esasen sona yaklaşırken, kripto para ünitesi alanındaki sohbetlerin birden fazla, en tanınmış temsilcileri olan Bitcoin ( BTC ) ve Ethereum ( ETH ) etrafında dönüyor. Fakat, yatırımcıların ilgisini eşit derecede hak eden ve bir doların altında elde edilebilecek çok sayıda varlık var.

Şubat 2023’te izlenecek olan, 1 doların altındaki en âlâ 5 kripto para birimi!

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, bu kategoride (belirli bir sıra olmaksızın) başarılı olmak için en uygun niteliklere ve potansiyele sahip beş listeye ulaşmak için hala 1 $ yahut daha düşük bir fiyata satın alınabilen kripto para ünitelerini tahlil etti.

Cardano (ADA)

2022’de en yüksek geliştirme aktifliğine sahip kripto protokolünün durumuyla övünen Cardano ( ADA ) takımı, Ocak ayının son haftasında piyasaya sürülecek olan Djed stabilcoini ve yenisi de dahil olmak üzere çok daha fazla güncellemeye sahip. Şubat ayı için hedeflenen Plutus akıllı mukaveleleri için fonksiyonlar.

Bunun da ötesinde, Cardano kısa bir mühlet evvel Pythonic programlama lisanında yazılmış birinci akıllı mukaveleyi başlattı ve dünyanın bir blockchain üzerine heyeti birinci elektrikli araç (EV) projesi olan eTukTuk’u öne çıkarmak için platform olarak seçildi.

Basın vaktinde Cardano, gün için %4,21 düşüşle 0,36 $’dan el değiştiriyordu, lakin yeniden de hafta genelinde %3,88 ve evvelki 30 gün içinde %38,64 artış kaydetti.

ADA 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

XRP (XRP)

Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ortasında uzun müddettir devam eden bir davanın merkezinde yer alan XRP ( XRP ), blockchain şirketi ile yakın irtibatı nedeniyle en son karara güçlü bir biçimde reaksiyon verecek.

XRP ayrıyeten, Finbold’un 23 Ocak’ta bildirdiği üzere, 24 saat içinde 1 milyar dolardan fazla bir akış aldıktan sonra şu anda 20 milyar doların üzerinde duran ve bu göstergeye nazaran onu altıncı en büyük dijital varlık olarak konumlandıran devasa bir piyasa pahasına sahip.

Şu anda XRP, son 24 saatte %3,42’lik bir düşüşü temsil eden 0,41 $’dan süreç görüyor, haftalık %4,76 ve aylık %17,24’lük artış gösteriyor.

XRP 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Shiba Inu’nun (SHIB)

Köpek mem kripto tokeni Shiba Inu’ya ( SHIB ) gelince, 2023’e sağlam bir başlangıç ​​yaptı ve kısa ve uzun vadeli getirilere dayalı olarak kripto piyasasının en düşük bedelli varlıkları ortasında yer alıyor ve nazaran daha düşük riskli bir yatırım olarak görülüyor. 20 Ocak dataları.

Ayrıca Shiba Inu, 22 Ocak’a kadar olan haftada birinci kere kripto para yatırımcıları için en tanınan stabilcoin olmayan dijital varlık olurken, SHIB grubu ekosistem üzerinde sıkı bir biçimde çalışarak uzun vakittir beklenen katmanı için konseptleri açıkladı. 2 blockchain Shibarium.

Mevcut durumda, SHIB’in yayınlandığı tarihteki fiyatı bir evvelki güne nazaran %5,53 düşerek 0,00001126 $ olarak gerçekleşti ve son yedi günde %6,98 ve bir ay içinde %36 arttı.

SHIB 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dogecoin (DOGE)

Bu ortada, Shiba Inu’nun ana rakibi Dogecoin ( DOGE ) de yükselişte, IntoTheBlock bilgileri, Dogecoin sahiplerinin %60’ının madeni paranın mevcut fiyatından para kazandığını, buna karşılık %37 kayıp ve %3 bozduğunu ortaya koyuyor.

DOGE de kripto pazarındaki en düşük bedele sahip varlıklar ortasında yer alıyor ve 2022’de piyasa kıymetine nazaran birinci on kripto para ünitesi ortasında en düzgün ikinci performans gösteren oldu ve yıl boyunca ‘yalnızca’ %54 düşüşle onu en güzellerden biri yaptı.

Basın vaktinde bu göğüs token’ın fiyatı, 30 gün öncesine nazaran %11,34 artışın tersine, günlük %4,71 ve haftalık %3,22’lik bir düşüşü temsil eden 0,08416 $ olarak gerçekleşti.

DOGE 1 aylık fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Cronos (CRO)

Crypto.com’un Cosmos ( ATOM ) üzerine konseyi Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu Cronos Zincirinin mahallî madeni parası Cronos ( CRO ), blok zincirinin kripto dünyası ve Crypto.com’un üzerindeki büyük tesiri nedeniyle Şubat ayı için kıymetli bir öbür dijital varlık. sürdürülebilirliğe odaklanın.

Bunun da ötesinde, Cronos Zinciri kısa müddet evvel beta sürümünden çıktı ve ‘ Galileo ‘ kod isimli güncelleme kapsamında 1.0 sürümüne güncellendi ve düğüm depolama ve başlatma müddetlerinin optimizasyonu üzere birden fazla teknik uygunlaştırma vaat etti. Cosmos ile daha fazla birlikte çalışabilirlik sağlayan özellikler.

Kripto piyasasının geri kalanı üzere, Cronos’un fiyatı da genel hissiyatı takip etti, gün için %1,84 düştü, lakin hafta boyunca %1,45 ve bir evvelki ayda %33,64 artarak 0,07971 $’dan el değiştirdi.

CRO 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Hiçbir akıllı yatırımcının kendisini 1 dolardan daha düşük maliyetli varlıklarla sınırlamaması gerektiğini söylemeye gerek olmasa da, üstte belirtilen kripto para üniteleri katiyen 2023 Şubat ayı boyunca yatırım yapmak için en umut verici olanlar ortasında yer alıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap