Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl reaksiyon verecek?

 Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl reaksiyon verecek?
Okunuyor Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl reaksiyon verecek?

Kripto para ünitesi ticaret platformu Binance’in Terra Classic ( LUNC ) token yakımının yine başlatılmasının önünü açacak olan v1.0.5 Sürümü Yükseltmesi, LUNC’nin fiyatını olumlu tarafta etkileyebilecek bir gelişme olarak 14 Şubat’ta piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Terra Classic yükseltmesi yakın! LUNC nasıl reaksiyon verecek?

12 Şubat’ta Classy Crypto takma ismiyle bilinen tanınan kripto para ünitesi toplumsal medya etkileyicisi ve Terra Classic ağ doğrulayıcısı olarak yeni bir yükseltmenin yayınlanması Binance’i ekosisteme bir adım daha yaklaştırıyor.

v1.0.5’i yükseltin

Tesadüf yapıtı, 25 Ocak’ta kabul edilen teklif, “Terra Classic blok zincirine v1.0.4’ten v1.0.5’e geçiş için durumu değiştiren bir yazılım yükseltme teklifiydi ” ve “yükseltme koruyucusunda modüllerin geçerli sürüm haritasını uygulama belleğinde depolar” ve “LCD’deki bir hesaplama problemini düzelten düğümün LCD uç noktasında kolay bir düzeltme.”

v1.0.5 teklifini yükseltin. Kaynak: Klas Kripto

Yükseltme sürecinden evvel takım, blok yükseklik müdafaalarını tanıtarak yeri hazırlamıştı “böylece doğrulayıcılar ve tam düğümler, yaklaşık olarak 14 Şubat 2023 olacak olan 11.543.150 bloğundaki durum bozucu değişikliğe kadar uygun bir halde yükseltebilirler.” LUNC geliştiricisi Edward Kim, 18 Ocak’ta yükseltmenin GitHub sayfasında yazdı.

LUNC ve USTC reaksiyonları

Finbold’un bildirdiğine nazaran, Güney Koreli yetkililer tarafından ekosistemin kurucusu Do Kwon’a yönelik insan avı ağırlaşıp Sırbistan’a yayıldığından, yükseltme Terra Classic’in yerli tokeni için güzel bir haber olmalı.

Ancak, çöken Terra ( LUNA ) ekosisteminin orjinal zincirinin bedeli, New York Güney Bölge Mahkemesi’nin Terraform Labs aleyhindeki davayı reddetmesine karşın Ocak ayının başlarında toparlanamadığı için, bu durum LUNC’nin fiyatını kesinlikle etkilemeyecek.

Basın vaktinde, LUNC, geçen haftaki %6,79’luk kaybı ve şu anda el değiştiren aylık grafiğindeki %4,51’lik düşüşü dengelemeye çalışırken, son 24 saatte %0,08’lik mütevazı bir toparlanma yapmaya başladı. 0,0001687$ fiyat.

LUNC 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Haftalık ve aylık grafiklerindeki düşüşlere karşın, CoinMarketCap’teki kripto topluluğu yükselişini sürdürüyor ve LUNC’nin 28 Şubat’a kadar 0,0004574 $ fiyatından süreç göreceğini kestirim ediyor ki bu, Finbold tarafından 7 Şubat’ta bildirilen evvelki kestirimlerinden bile daha optimist.

Aynı vakitte, Finbold tarafından 13 Şubat’ta alınan en son bilgilere nazaran, ekosistemin sabitlenmemiş stablecoin’i TerraClassicUSD ( USTC ) bir evvelki güne nazaran %10’dan fazla arttı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap