TikTok, Instagram’ın bir özelliğini çaldı!

 TikTok, Instagram’ın bir özelliğini çaldı!
Okunuyor TikTok, Instagram’ın bir özelliğini çaldı!

Çok fazla kullanıcıya ulaşmak isteyen TikTok, kullanıcıların etkileşimini artırmak için yeni özelliğini duyurdu. TikTok, özel ileti gönderme ve alma kapsamını genişlettiğini açıkladı.

TikTok, kullanıcıların uygulamada kalma mühletini artırmak için çalışmalarını hızlandırdı. Kimi kullanıcılara e-posta gönderen şirket, özel ileti ile ilgili değişiklik yaptığını açıkladı.

Özel almak isteyen kullanıcılar artık önerilen hesaplardan ve karşılıklı olarak takip edilen arkadaşlardan ileti almayı seçebilir. Evvelce sadece kullanıcıların arkadaş olarak tanımladığı yahut önerildiği bireyler TikTok’ta birbirlerine bildiri atabildiğini hatırlatmakta yarar var.

bilgilendirme e-posta ayrıntısı ise şu halde:

– Herkes: Herkes size direkt ileti gönderebilir. Ortak arkadaşlarınızdan ve takip ettiğiniz şahıslardan gelen bildiriler Gelen Kutunuzda görünür. Takip etmediğiniz bireylerden gelen bildiriler, Bildiri isteklerinde görünür. Bu bildirileri kabul etmeyi, silmeyi yahut bildirmeyi seçebilirsiniz.

– Önerilen arkadaşlar: Senkronize edilmiş Facebook arkadaşları ve telefon bireyleri de dahil olmak üzere önerilen arkadaşlar size direkt bildiri gönderebilir.

– Ortak arkadaşlar: Sizi takip eden ve sizin de takip ettiğiniz herkes size direkt ileti gönderebilir.

– Hiç kimse: Hiç kimseden direkt bildiri alamazsınız. Direkt bildiri ayarınızı Hiç kimse olarak güncellerseniz direkt ileti alamayacağınızı unutmayın. Bildiri geçmişinize Gelen Kutunuzdan erişmeye devam edebilirsiniz, lakin bu sohbetlerde yeni direkt iletiler alamazsınız.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap