Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Latife üzere gerçek!

 Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Latife üzere gerçek!
Okunuyor Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Latife üzere gerçek!

Şu sıralar Türkiye’de giderek büyüyen bir trend var. Onlyfans. Artık toplumsal medya üzerinden para kazanmak kolay bir hal aldı. Bilhassa de bayansanız. Çok kolay bir biçimde TikTok üzerinden açılan yayınlarla bile akla hayale gelmeyecek paralar kazanılabiliyor.

Elbette bir de bunun OnlyFans ayağı var. OnlyFans genel olarak +18 içerikler barındırmasına karşın ülkemizde yasaklanmış değil. Elbette bu diğer bir görüntünün konusu. Asıl acı olan şey ise bu platformdaki kullanıcı sayısının gün geçtikçe süratli bir biçimde artıyor olması.

Türk Onlyfans kızları ne kadar kazanıyor? Latife üzere gerçek!

Dahası artık reşit olmayan kızlar bile OnlyFans hesabı açarak para kazanmanın kaygısına düşmüş durumdalar. Kendilerini Influencer olarak tanımlayan bu kitle, OnlyFans üzerinden hatırı sayılır paralar kazanabiliyorlar. Hali hazırda Türkiye’de OnlyFans üzerinden aylık 1 milyona yakın paralar kazananlar var.

Bugün en donanımlı cerrahlar bile bu parayı kazanamazken, hiç bir vasfı olmayan şahısların aşikâr bir platform üzerinden, fotoğraf ve görüntü paylaşımı yaparak 1 milyon Türk Lirası kazanması insanı düşündürüyor.

Önümüzdeki süreçte OnlyFans’taki reşit olmayan kitlenin daha da büyümemesi için tedbirler alınması gerekiyor. Ayrıyeten +18 içerikler üreten öteki platformlara uygulanan önlemlerin, OnlyFans için de uygulanması gerekiyor. Bu en doğal kural. Pekala sizlerin bu bahis hakkındaki yorumları neler? Dilerseniz aşağıdaki yorumlar kısmından sizler de fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap