Twtitter çöktü mü? Erişim sorunu başladı

 Twtitter çöktü mü? Erişim sorunu başladı
Okunuyor Twtitter çöktü mü? Erişim sorunu başladı

Twitter neden açılmıyor ve çöktü mü sorusu şu anda en çok aratılan sorular ortasında yer alıyor. Türkiye’de bir çok kullanıcı Twitter‘a erişemediklerini bildirdiler. Sarsıntı ile birlikte bir çok yardımlaşmanın ve paylaşımın yapıldığı toplumsal medya platformlarından biri olan Twitter’a şu anda irtibat sorunu yaşanıyor.

Yaşadıkları sorun üzerine ‘Twitter açılmıyor‘ ve ‘Twitter’a neden girilmiyor’ üzere sorgularla bahse yanıt arayan insanların sayısı artmaya başladı.

Twtitter çöktü mü? Erişim sorunu başladı

Twitter’da küresel raporlamalar çerçevesinde bir sorun olduğu belirtiliyor. Bu kapsamda ülkemizde de toplumsal medya platformuna erişim yapılamıyor. Uygulamaya girmek isteyen kullanıcılar, erişimde sorun yaşıyor. Şimdi resmi bir açıklama gelmemesi ile birlikte erişim sorunları devam ediyor.

Yaşanan arızaları ve kesintileri bildiren internet sitesi Downdetector de hususla ilgili bir bildiri yayınladı. Bu kapsamda kullanıcı raporları Twitter’da sorunların olduğuna işaret ediyor.

Ülkemizde 3 milyondan fazla tweetin atıldığı, platformda şu anda erişim sıkıntıları mevcut. Resmi bir açıklama geldiğinde mevzu da netlik kazanacaktır, lakin şu anda bilinenler küresel manada bir erişim sorunu olduğu üzere.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap