Xiaomi global MIUI 14 sürümünü özel bir lansmanla yayınlayacak!

 Xiaomi global MIUI 14 sürümünü özel bir lansmanla yayınlayacak!
Okunuyor Xiaomi global MIUI 14 sürümünü özel bir lansmanla yayınlayacak!

Xiaomi, aygıtlarına yeni özellik ve uygunlaştırma getirecek olan yeni MIUI 14 arayüzü özel global lansmanıyla birlikte tanıtılacak. Küresel olarak önümüzdeki haftalarda çeşitli Xiaomi, Redmi ve POCO akıllı telefonlara yayınlanacak olan bu özel aktifliğin gelin ayrıntılarına yakından bakalım.

MIUI 14 Küresel ROM özel aktiflikle birlikte geliyor

MIUI 14’teki en göze çarpan değişikliklerden birisi, daha çağdaş ve minimalist çizgiler içeren, tekrar tasarlanmış kullanıcı arayüzü olacak. Güncelleme, yenilenen sistem uygulamalarıyla yeni bir görsel tarz oluşturabiliyor. Yeni tasarım ayrıyeten muhteşem simgeler, özelleştirilmiş duvar kağıtları ve yenilenmiş ana ekran widget’ları içerecek.

Şimdi Xiaomi açıkladığı yeni duyuruda, MIUI 14 Küresel ROM’un lansmanına kısa bir müddet kaldığını açıkladı. Bu bilgiler Çin haricindeki bölgeleri ilgilendiriyor çünkü MIUI 14 Çin’de zati kullanılıyor.

MIUI 14 Küresel aslında 1 aydır kullanılıyor. O vakitten beri birçok Mi Pilot akıllı telefon yeni arayüz güncellemesini almıştı.

Xiaomi tarafından yapılan açıklama ise şu formda: “MIUI, 12 yıldır sanayideki ilerlemeyi artırmaya ve yazılım ile donanım ortasındaki işbirliğini yeni perspektiflerden derinleştirmeye kendini adamıştır. Tüm takviye ve beklentiler için teşekkürler!❤️ MIUI 14 Küresel lansmanı geliyor. Bizi izlemeye devam edin! ??

Xiaomi 13 serisiyle 26 Şubat 2023’te MIUI 14, resmi olarak piyasaya sürülecek. Tıpkı vakitte, yeni akıllı telefonların Global lansmanları da gerçekleşecek. Yeni bir gelişme olduğunda sizleri buradan bilgilendireceğiz.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap