• Ana Sayfa
  • Genel
  • Xiaomi POCO aygıtları için büyük sistem güncellemesi hazırlıyor!

Xiaomi POCO aygıtları için büyük sistem güncellemesi hazırlıyor!

 Xiaomi POCO aygıtları için büyük sistem güncellemesi hazırlıyor!
Okunuyor Xiaomi POCO aygıtları için büyük sistem güncellemesi hazırlıyor!

Alt markalarıyla birçok ülkede telefon satan Çinli teknoloji devi Xiaomi, bu markalara olan takviyesini sürdürüyor. Şirketin donanım ve fiyat siyasetini uygun ayarladığı POCO alt markası Xiaomi için büyük ehemmiyete sahip.

Akıllı telefonlarında kullandığı MIUI arayüzüyle birçok fonksiyonel özellik sunan firma bu dayanağı sevilen bir POCO modeline daha yayınlayacağını duyurdu. İşte ayrıntılar.

Xİaomi POCO aygıtları için takviyesini sürdürüyor

Xiaomi tarafından akıllı telefonlar için geliştirilmiş olan MIUI 14, Google Android tabanlı özel bir arayüz oluyor. Pak ve görsel olarak cazip bir kullanıcı arayüzü, özelleştirilebilir uygulamalar, saklılık müdafaası ve performans optimizasyonları üzere güçlü özellikleriyle yenilenen bu arayüz birçok modele yakında gönderilecek.

Güncelleme Xiaomi telefonlarına yeni tasarım lisanı, düzgünleştirilmiş ana ekran özellikleri ve daha güzel sistem performansı getirmesi bekleniyor. Ek olarak, çeşitli duvar kağıtları ve kıymetli sistem optimizasyonları üzere yeni özellikler de kullanıcılara sunulacak.

POCO F3 için Şubat ayında yayınlanacak olan güncelleme kullanıcılara performans olarak güzelleştirme getirecek. Cihaz 6,67 inç 1080 x 2400 çözünürlüklü, 120Hz AMOLED ekran, Qualcomm Snapdragon 870 5G işlemci ile çıktı. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12.5 ile çıkan model, şu ana kadar Android 12 tabanlı MIUI 13 güncellemesi almıştı.

Son dahili MIUI yapısı V14.0.2.0.TKHEUXM olan bu model için güncelleme Şuabt ayının sonuna gerçek yayınlanabilir. Bu yapıları uzun müddettir test eden şirket en âlâ tecrübesi sunmak için güncellemeyi birinci olarak POCO Mi Pilot için kayıt olanlara sunacak.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap