• Ana Sayfa
  • Genel
  • Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!

Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!

 Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!
Okunuyor Xiaomi sevilen Mi ve POCO modeli için beklenen güncellemeyi başlatıyor!

Yeni üst yapı MIUI 14, gitgide büyümeye ve belirlenen modellere ulaşmaya devam ediyor. Geçenlerde orta sınıf modeller için yayınlanan yeni arayüz artık yetenekli birtakım POCO modelleri için kullanıma sunulacak.

MIUI 14 iki büyük model için hazır

Geçtiğimiz sonbaharda tanıtılan hem tasarım hem de güçlü donanımıyla dikkat çeken Xiaomi 12T serisi MIUI 14 ile daha da güçleniyor. Xiaomi’nin MIUI 14 için global ve Avrupa ROM yazılımı hazırladığını biliyoruz. Her şey, güncellemenin bu ay içinde gelebileceğini gösteriyor.

Xiaomi 12T içerisinde MediaTek Dimension 8100 Ultra işlemci ile çıktı. MIUI 14 üst yapısı ile performansı daha da artacak olan akıllı telefon görsel olarak da farklılık içerecek. MediaTek işlemcili akıllı telefonların güncellenmesi ekseriyetle daha uzun sürüyordu, lakin görünüşe nazaran Xiaomi bu sorunu çözmüş üzere görünüyor.

Yeni güncelleme MIUI 14’ün yanı sıra Google’ın sunduğu Android 13’ü de getirecek. Xiaomi 12T için global MIUI 14 ROM’un yapı numarası TLQMIXM V14.0.1.0’dır. 14.0.2.0. Avrupa ROM’u içinse TLQEUXM.

Xiaomi MIUI 14’ü POCO F4’e de getirecek. Xiaomi esasen bu akıllı telefonun global modeli için kararlı bir sürüm yayınlayacağını açıklamıştı. MIUI 14 artık daha az bellek tüketiyor, ayarlardaki arama artık daha ayrıntılı ve daha gelişmiş.

Yeni üstün simgeler POCO F4 modeli için maalesef yayınlanmayacak. Zira şirket birtakım özellikleri küresel piyasaya vermiyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap