Xiaomi’nin kodlarında ortaya çıkan modeline güncelleme sürprizi!

 Xiaomi’nin kodlarında ortaya çıkan modeline güncelleme sürprizi!
Okunuyor Xiaomi’nin kodlarında ortaya çıkan modeline güncelleme sürprizi!

Xiaomi, Çin’de birçok model için MIUI 14’ü piyasaya sürmeye devam ediyor. Bu tanıtılan arayüz, yeni bir tasarım lisanı getirirken, tıpkı vakitte kullanıcılara ek özellikler de sunmakta.

MIUI 14 ek olarak, tasarım ve performans iyileştirmeleriyle gelecek. Bu nedenle Xiaomi kullanıcıları için epeyce kıymetli bir güncelleme olacak.

Ülkemizde çok tutulan model yeni arayüze kavuşuyor

Xiaomi Mi 10T serisi, vaktinin en uygun işlemcisi olan Snapdragon 865 aygıtlarından birisiydi. 6.67 IPS LCD panel, 108MP üçlü kamera ve yüksek performanslı bir işlemciye sahip. Xiaomi Mi 10T MIUI 14 / Xiaomi Mi 10T Pro (Redmi K30S Ultra) MIUI 14 güncellemesi hazır ve yakında geleceği ortaya çıktı.

Xiaomi Mi 10T / Pro serisi, 2020’de tanıtıldı. Aygıtlar şu anda, Android 12 tabanlı MIUI 13’ü çalıştırıyor. 2 Android ve 2 MIUI güncellemesi alan modeller, artık de MIUI 14 için güncelleme alacaklar.

Xiaomi Mi 10T serisi için son dahili MIUI yapısı V14.0.2.0.SJDCNXM’dir. Bu güncelleme şu anda hazır ve Çin’deki kullanıcılara sunulacak. Öbür bölgeler içinse hazırlıkların yakında başlaması bekleniyor.

Ancak küçük bir noktaya dikkat etmek gerekli. Çünkü, MIUI 14 güncellemeleri ekseriyetle Android 13‘ü temel alan bir güzelleştirme sunuyor lakin Xiaomi Mi 10T MIUI 14 / Xiaomi Mi 10T Pro’nun MIUI 14 güncellemesi Android 12 üzerine kurulacak.

Son tanıtılan Google Android 13 sürümünü deneyimleyemeyecek olsanız da MIUI 14’ü kullanabilirsiniz. Güncelleme Çin bölgesi için Şubat ayının sonunda piyasaya sürülecek. Global, Avrupa ve öteki bölgelerinse yeni MIUI 14 güncellemesini 2 ay sonra alması bekleniyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap