• Ana Sayfa
  • Genel
  • Yapay zeka, 2023 Sevgililer Günü için Bitcoin fiyatını iddia ediyor

Yapay zeka, 2023 Sevgililer Günü için Bitcoin fiyatını iddia ediyor

 Yapay zeka, 2023 Sevgililer Günü için Bitcoin fiyatını iddia ediyor
Okunuyor Yapay zeka, 2023 Sevgililer Günü için Bitcoin fiyatını iddia ediyor

Önde gelen kripto para ünitesi 22.000 doların altına düştüğü için Bitcoin ( BTC ) tekrar baskı altında. Bu düşüş, Bitcoin’in yılın başından bu yana yaklaşık %40 arttığı ve kimilerinin yeni bir boğa koşusu öngörmesine yol açtığı Ocak ayındaki etkileyici performansını takip ediyor.

Yapay zeka, 2023 Sevgililer Günü için Bitcoin fiyatını belirliyor

Finbold, ABD Menkul Değerler ve Borsa Kurulu’nun ( SEC ) akabinde son düşüşün akabinde tatil öncesinde kartlarda daha kıymetli fiyat hareketlerinin olup olmayacağını görmek için yapay zeka ( AI ) kullanarak BTC’nin Sevgililer Günü’ndeki potansiyel performansını tahlil etti. ) menkul değerler kanunu ihlalleri argümanıyla kripto para borsası Kraken ile bir uzlaşma duyurusu.

Özellikle, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, 10 Şubat’ta alınan bilgilere nazaran BTC fiyatının 14 Şubat 2023’te 21.632 dolardan süreç göreceğini iddia etti.

BTC 7 günlük varsayım. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI, fiyat kestirimine ulaşmak için hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), izafi güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren en son teknik tahlil ( TA ) göstergelerini bir ortaya getirir.

Bitcoin teknik analizi

Şu anda Bitcoin, son 24 saatte %2,35 ve son yedi gün içinde %3,94 düşüşle 0,388 dolardan el değiştiriyor. Bir takviye düzeyi 21.249 dolarda bulunurken, bir sonraki kıymetli direnç düzeyi 22.649 dolarda bulunuyor.

BTC 1 günlük grafik. Kaynak: Finbold

SEC’in hareketleriyle ilgili tasa arttıkça, toplamda 40 milyar dolar kripto piyasası bedelinden bir günde kaçtı. SEC ile olan suçlamaları çözmek için 30 milyon dolar para cezası ödemeyi kabul ettikten sonra Kraken, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki staking hizmetlerini kapatmaya karar verdi.

Buna ek olarak SEC, kripto para ünitesi borsasını kayıt dışı menkul değerleri pazarlamakla suçladı ve bu da kripto para ünitelerinin piyasa kıymetinden 18 milyar dolar ile şu anda 419 milyar dolar olan Bitcoin’in piyasa bedelinden büyük ölçüde geri çekilmeye yol açtı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap