Yapay zeka, 2023’ün sonu için Bitcoin fiyatını iddia ediyor!

 Yapay zeka, 2023’ün sonu için Bitcoin fiyatını iddia ediyor!
Okunuyor Yapay zeka, 2023’ün sonu için Bitcoin fiyatını iddia ediyor!

Kripto para piyasası, piyasa kıymetine nazaran en büyük merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı olan Bitcoin ( BTC ) ile birlikte geçen haftaki çıkarlarını pekiştiriyor ve kripto tüccarları ve yatırımcıları, gelecekteki fiyat hareketlerine ait fikir sağlayabilecek göstergelere bakıyor.

Yapay zeka, 2023’ün sonu için Bitcoin fiyatını varsayım ediyor!

Bu kapsamda finans varsayım platformu CoinPriceForecast üzerinde makine tahsili teknolojisi kullanılarak yapılan kestirimler , Finbold’un 21 Şubat’ta eriştiği datalara nazaran 2023 yılı sonuna kadar Bitcoin fiyatında kıymetli bir artışa işaret ediyor.

Tesadüf yapıtı, Bitcoin 2023 ticaretine 16.522 dolardan başladı, bu da fiyatının yıl başından bu yana %49 oranında arttığı manasına geliyor. Bu yılın sonu için öngörülen yapay zeka ( AI ) fiyatı açısından , şu anda 33.047 $ düzeyinde bulunuyor ve bu, yazının yazıldığı tarihteki fiyatından %34’lük bir artış manasına geliyor.

Bitcoin 2023 fiyat amacı. Kaynak: CoinPriceForecast

Bu ortada, bu makine tabanlı varsayımlar yanlışsız çıkarsa, Bitcoin fiyatındaki yıldan yıla değişim %100’lük bir artış gösterecek ve akabinde, en son AI bilgilerinin de gösterdiği üzere, takip eden yıllarda daha fazla fiyat artışı bekleniyor.

Bitcoin fiyat analizi

Basına nazaran, Bitcoin son 24 saatte %0,7 düşüşle 24.678 $’dan el değiştiriyordu, lakin son yedi günde %13,08’lik daha değerli yararlar kaydetti ve aylık grafiğinde %8,3’lük bir artış kaydetti. 21 Şubat’ta alınan bilgiler.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Yıl sonu için üstteki kestirimlerin gerçekleşip gerçekleşmeyeceği, daha geniş makro görünümdeki gelişmelere ve iki yıldan fazla bir müddet içinde en yüksek düzeye ulaşan süreç sayısı ivmesi ve bir yükseliş rallisi öneren tarihi modeller üzere Bitcoin’in kendisiyle ilgili gelişmelere bağlı olacaktır. Finbold’un daha evvel bildirdiği üzere önümüzdeki üç yıl boyunca.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap