Dünden Bugüne Sarıyer Lazer Epilasyon Merkezleri

 Dünden Bugüne Sarıyer Lazer Epilasyon Merkezleri
Okunuyor Dünden Bugüne Sarıyer Lazer Epilasyon Merkezleri

Dünden bugüne kadar gelişmekte olan teknolojiyle birlikte Sarıyer lazer epilasyon merkezinde pek çok kişi tarafından tercih edilmiştir. Ülkemizde ve dünya çapında lazer epilasyonun hızla yayıldığını biliyoruz. İstenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanızı sağlayacaktır.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon işlemi sayesinde vücutta istenmeyen tüylerden kurtulmak mümkündür. Daha önceki yıllarda da oldukça güzel sonuçlar veren uygulamadır. Erkekler ve kadınlar tarafından tercih edilebilir. Aynı zamanda gelişim sürecini tamamlayan bireylerde yapılabilir. Bunun için 18-20 yaş aralığındakiler tercih edebilir. Bu süreçte Sarıyer lazer epilasyon merkezini ziyaret ederek bu konu hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.  

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon uygulaması ile istenmeyen tüylerden kalıcı olarak kurtulmanıza yardımcı olacaktır. Ağda, jilet gibi uygulamalara gerek duymayacaksınız. Çünkü ağda ve jilet uygulamasından sonra tüyler çok kısa süre içinde kendini göstermeye başlıyor.

Burada böyle bir şeyle karşılaşmazsınız. Tam aksine kısa sürede tüylerinizden kurtulmuş olacaksınız. Beşiktaş lazer epilasyon merkezine uğrayarak daha fazla bilgiye ulaşılabilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Beşiktaş lazer epilasyon merkezinde gelişim süreci tamamlayanların genelde 18-20 yaş aralığındaki kişilere uygulanır. Fakat burada 18 yaşından küçük olan kişilerin gelişim sürecini tamamlaması halinde de işlem yapılabilir. Herhangi bir cilt hastalığı olmayan, kanser, hamilelik gibi riskli durum taşımayan kişiler için uygulanabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?
Beşiktaş lazer epilasyon merkezinde vücutta kıl olan her bölgeye lazer epilasyon yapılabilir. Buna kol, bacak, koltukaltı, özel bölge, sırt, göbek, kulak ve yüze yapılabilir. Daha yüz bölgesine yapıldığı zamanlarda dikkat edilmesi gereken bir husus var. Burada göz kapağı üstüne uygulama yapılamaz. Göze direkt zarar verecek ışınların ortaya çıkması üzerine yapılması önerilmez.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Beşiktaş lazer epilasyon merkezinde işlem almadan önce müşteri onam formu doldurulur. Burada yer alan bilgilerin dikkatlice doldurulmasında fayda vardır. Özellikle hamile, emziren, gelişim sürecini tamamlamayan, regl döneminde olan kişiler için işlem uygulanmaz. Bu yüzden bu durumların olmaması halinde işlem gerçekleştirilir. Regl dönemine denk gelen seansların ertelenmesi gerekir. Burada seans aralıkları iki haftada bir yapılması halinde başarılı sonuçlar alınacaktır. Daha sonraki iki haftalık aralıkta ise ara seans uygulanabilir. Yapılacak bölgeye göre bu durum değişkenlik gösterir. Verilen hususlara ve oluşturulan randevu günlere dikkat edilmesi gerekir. Levent lazer epilasyon merkezleriyle görüşerek randevu oluşturulabilir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir mi?

Levent lazer epilasyon merkezinde gerçekleştirilen işlemlerde müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurulur. Burada yer alan ortak soru ise lazer epilasyonda acı hissi açığa çıkar mı? Aslında burada bu soruya kesin cevap verme durumu yoktur. Çünkü burada acı hissi kişiden kişiye değişkenlik gösterir.

Acı hissi sadece kalın kılların oluşması halinde ortaya çıkar. Bunun haricinde ciddi manada bir ağrı oluştuğunu söylemek doğru olmaz. Acı hissinin açığa çıkması durumunda isteğe göre anestezi kremi kullanılabilir. Böylelikle acı hissi yarıya düşmüş olur.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır mı?

Levent lazer epilasyon merkezlerinde gerçekleştirilen işlemler uzman kişiler tarafından yapılır. Bilinçli yapılan lazer epilasyon uygulamasında herhangi bir iz kalma durumu yoktur. Robotun ayarı müşterinin dayanacağı ve müşterinin cilt tipini uygun olacak şekilde ayarlanır.

Dikkat edilen bu durum karşısında ne ciltte yanma olur ne de iz kalır. Yani yapılan işlemin güvenilir ve uzman hekimler tarafından yapıldığından emin olmak gerekir. Aksi durumlarda ciltte hasarlar oluşabilir. Kimse böyle bir şeyin oluşmasını istemediğinden dolayı dikkat etmekte fayda olacaktır.

Yorum Yap
Giriş Yap