Bitcoin, ticaret geçmişinin %90’ını kazandı!

 Bitcoin, ticaret geçmişinin %90’ını kazandı!
Okunuyor Bitcoin, ticaret geçmişinin %90’ını kazandı!

Kripto para ünitesi kesiminin büyüdüğü aslında açık, fakat durdurulamaz genişlemesine, başlangıcından bu yana sahipleri için neredeyse %90 oranında karlı olan Bitcoin’in ( BTC ) agresif benimsenme büyümesinden daha düzgün hiçbir şey tanıklık edemez.

Bitcoin, ticaret geçmişinin %90’ını kazandı!

Spesifik olarak, Bitcoin, kriptodan alınan bilgilere nazaran, sırf 564 yahut % 12,41 kârsız gün yerine, toplam süreç geçmişinin %87,66’sı yahut 3,984 günü için karlı olmuştur, bu da 4,545 güne (yaklaşık 12 yıl ve beş ay) tekabül etmektedir.

Bitcoin karlı günler. Kaynak: Blockchain.com

Agresif Bitcoin benimseme eğrisi

Grafik, bilhassa, Bitcoin’in ticaret geçmişinde merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokenini tutmanın bugünün fiyatına nazaran karlı olduğu gün sayısını gösteriyor ve hudutlu arz sonuçları olarak fiyatına da yansıyan benimseme eğrisinin vakit içindeki agresif büyümesini vurguluyor.

Ayrıca, “piyasa döngü doruklarını satın almaktan kaçınmak için Bitcoin’in pazar döngülerini anlamanın ehemmiyetini de gösteriyor” zira “döngü doruklarından düşüşler uzun sürebilir, evvelki döngülerde yaklaşık 2-3 yıl.”

Bu ortada, Finbold’un 28 Ocak’ta bildirdiği üzere, kripto para piyasasının tekrar canlanması, 2023 yükseliş rallisinden kâr elde eden 44.000’den fazla yeni Bitcoin milyonerinin seçkin kripto kulübüne katılmasını sağladı.

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde, Bitcoin rallisini yavaşlattı ve 23.265 $’dan el değiştirdi, bu da gün içinde %0,75 zayıfladığı, lakin aylık grafikte %40,12 karla yedi gün öncesine nazaran %2,32 arttığı manasına geliyor.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ayrıca, PricePredictions’daki makine tahsili algoritmalarının, Bitcoin’in 28 Şubat 2023’te fiyatını 24.342 $ olarak belirleyerek önümüzdeki ayın sonuna kadar muhtemelen daha da yükselmeye devam edeceğini öngördüğünü belirtmekte yarar var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap