Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını varsayım etti

 Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını varsayım etti
Okunuyor Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını varsayım etti

Meme kripto para ünitesi Shiba Inu ( SHIB ), son vakitlerde Bitcoin ( BTC ) üzere varlıklardan daha âlâ performans gösteren kıymetli karlar elde etti. Genel piyasa rallisinin soğumaya başlamasıyla birlikte, token karları yönetebilirse yahut genel hassaslık tarafından baskılanacaksa, SHIB’nin sonraki yörüngesi bir odak alanıdır.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için SHIB fiyatını varsayım etti

Etkileyici kazanımlara karşın CoinMarketCap izleme platformundaki kripto topluluğu, Shiba Inu’nun önümüzdeki günlerde muhtemelen düşüşle karşılaşacağını iddia ediyor. Finbold tarafından 6 Şubat’ta elde edilen bilgilere nazaran, fiyat iddiası özelliğinden yararlanan 1.465 topluluk üyesinin verdiği oylar, SHIB’nin bu ayın son gününde muhtemelen ortalama 0,00001157 $’dan süreç göreceğini gösteriyor.

Fiyat kestirimi, SHIB’in yayınlandığı tarihteki fiyatından yaklaşık %20’lik bir düşüşü temsil ediyor. Aksine, PricePredictions’daki makine tahsili algoritmasına nazaran SHIB, 14 Şubat 2023’te muhtemelen 0,000011 dolardan süreç görecek.

SHIB toplumsal ortalama fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Aynı vakitte, topluluk SHIB’in fiyatını varsayım ederken altıncı ayın ortalama doğruluk oranını yaklaşık %77 olarak hesaplıyor. Ocak 2023 prestijiyle topluluk, yaklaşık %90’lık bir doğruluk oranı kaydetti.

SHIB toplumsal varsayım doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’in toparlanma potansiyeli

Topluluk fiyat iddialarının yanı sıra teknik tahlil, SHIB’nin mümkün bir fiyat kırılması için sırada olabileceğini gösteriyor. Finbold tarafından bildirildiği üzere, kripto ticaret uzmanı Ali Martinez, mem kripto para ünitesinin, varlığı 0,017 $ düzeyini hedefleyecek formda konumlandıran bir boğa flaması patlaması için hazırlandığını öne sürdü.

SHIB’in fiyat artışı kısmen genel piyasa ivmesine bağlı olsa da, varlık artan ağ faaliyetinden takviye alıyor. Bilhassa, yakında çıkacak olan ve Shibarium olarak isimlendirilen 2. katman ölçekleme tahlilinin ağ ve fiyat artışını teşvik etmesi bekleniyor.

Ayrıca Shiba Inu, SHIB’nin arzını azaltmayı ve sonuç olarak fiyatı etkilemeyi amaçlayan teşebbüsle yanan cepheden artan aktiviteye şahit oluyor. Bu satırda SHIB geliştiricileri, Shibarium ağındaki her sürecin tokenin yanmasına neden olacağını duyurdu.

Shiba Inu fiyat analizi

Basın vaktinde, Shiba Inu, son yedi gün içinde %25’in üzerinde çıkarları temsil eden 0,00001459 $’dan süreç görüyordu.

SHIB yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Genel olarak, Shiba Inu, pazar rallisinin soğuduğu düşünülürse, bir fiyat rallisi için kritik bir itici güç olarak ağ yükseltmelerinden mümkün bir katalizör arayacak.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap