Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını varsayım etti

 Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını varsayım etti
Okunuyor Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını varsayım etti

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat iddiası, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Hafta, kripto para piyasasındaki birçok varlık için daha az yükseliş notuyla başlarken ve Ripple ile Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Kurulu ( SEC ) ortasındaki uzun vadeli yasal savaş sonuçlanmasını beklerken, topluluk XRP’nin mümkün fiyatını şu tarihe kadar iddia etti.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için XRP fiyatını kestirim etti

Dijital varlık izleme platformu CoinMarketCap’teki kripto topluluğu, alınan datalara nazaran, 28 Şubat 2023’te XRP’nin ortalama fiyatını 0,4147 ABD doları olarak belirledi; sonuç, basın saatine nazaran web sitesi üyeleri tarafından kullanılan 1.190 oydan toplandı.

Topluluğun iddiaları gerçek çıkarsa, yayın tarihindeki XRP fiyatında +%5,17 yahut +0,02039$ artış manasına gelir. Öte yandan, PricePredictions’daki makine öğrenme algoritması, kripto para ünitesinin 28 Şubat’a kadar muhtemelen 0,388 dolardan el değiştireceğini iddia etti, bu evvelki 0,405 dolara kıyasla düşüş eğilimi gösteriyor.

XRP toplumsal ortalama fiyat kestirimi. Kaynak: CoinMarketCap

Son aylarda topluluk kestirimlerinin mutlaklığına gelince, bilgilerin gösterdiği üzere, Ocak 2023 varsayımlarının %96’lık bir doğruluk oranı kaydetmesiyle, son altı ayda ortalama %77 ile nispeten yüksek oldu.

XRP toplumsal kestirimlerinin doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

XRP fiyat analizi

Bu ortada, XRP şu anda son 24 saatte %1,09 ve bir evvelki haftaya nazaran %0,25 düşüşle 0,3944 $ fiyatında el değiştiriyor, lakin grafiklerin gösterdiği üzere şu anda %14,67 olan aylık artışlarını sürdürüyor.

XRP’nin topluluk tarafından belirlenen fiyata ulaşıp ulaşamayacağı büyük ölçüde SEC’in davasıyla ilgili gelişmelere bağlı olacak. Son vakitlerde, savunmanın California’daki ilgili bir davada davacıların mahkemeden varlığı dünya çapında satın alan tüm XRP sahiplerinden oluşan bir sınıf tasdik etmesini istediği bir amicus brifingi açmayı planladığı ortaya çıktı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap