• Ana Sayfa
  • Genel
  • 1 Milyar dolarlık süreç hacmi gelirken XRP fiyat varsayımı – Balinalar Alıyor mu?

1 Milyar dolarlık süreç hacmi gelirken XRP fiyat varsayımı – Balinalar Alıyor mu?

 1 Milyar dolarlık süreç hacmi gelirken XRP fiyat varsayımı – Balinalar Alıyor mu?
Okunuyor 1 Milyar dolarlık süreç hacmi gelirken XRP fiyat varsayımı – Balinalar Alıyor mu?

Kripto piyasası 1 Milyar dolarlık süreç hacmini tekrar yakaladı. Pekala XRP fiyatı ne olacak? Gelin bu sorunun cevabı ile ilgili kestirimlere daima birlikte göz atalım.

1 Milyar dolarlık süreç hacmi gelirken XRP fiyat kestirimi – Balinalar Alıyor mu?

Kaynak: TradingView

XRP fiyatı bugün biraz düştü ve son 24 saat içinde %0,5 düştü. 0,413164 $ ile bir haftada %0,5 ve geçen ay %20 arttı ve altcoin son birkaç gün içinde 24 saatlik süreç hacminde 1 milyar doların üzerine çıkarak yarar sağladı.

Bununla birlikte, dün 1,3 milyar dolara kadar çıkmasına karşın, bu hacim bugün 1 milyar dolara yaklaştı ve bu, XRP piyasasının beğenilen bir müspet dalgalanma periyodundan sonra tekrar istikrar kazanabileceğini gösteriyor. Fakat Ripple, SEC’e karşı yasal savaşının sona ermesini beklerken, XRP çok yakında öbür bir hacim akışı görebilir.

XRP’nin göstergeleri, kripto paranın yükselişte olduğu izlenimini pekiştiriyor. 30 günlük hareketli ortalaması (kırmızı), 200 günlük ortalamasını (mavi) geçmek üzere ve bu türlü bir hareketin daha fazla yükselişe işaret etmesi olası.

Aynı biçimde, madalyonun göreceli güç endeksi (mor), ayın başında 50’ye düştükten sonra 60’a hakikat tırmanmaya başladı. Yeniden, bu, XRP’nin önümüzdeki birkaç gün yahut hafta içinde mağazada daha fazla çıkar elde ettiğini gösterebilir.

Bu görüşü destekleyen bir diğer faktör de, XRP’nin 24 saatlik süreç hacminin 1 milyar doların biraz üzerinde, nispeten yüksek kalması. Ocak ayının başında, 1 milyar doların epeyce altındaydı ve bazen 400 milyon dolara kadar düşüyordu.

Bu nedenle, ticaretin hala yüksek olması, bilhassa balinaların daha fazla artışa hazırlanmak için XRP biriktiriyor üzere göründüğü durumlarda, daha fazla karın muhtemel olduğu manasına gelebilir.

Tamamen teknik göstergelerin yanı sıra, gelecekteki ralliler de XRP’nin temelleri tarafından önerilmektedir.

Örneğin bu hafta Ripple, 2022 4. Çeyrek XRP Piyasaları Raporunu yayınladı . Bu, İsteğe Bağlı Likidite (ODL) eserine olan talebin yüksek kaldığını ve şirketin sadece bu çeyrekte net XRP satışlarında 226.31 milyon dolar kazandığını ortaya koydu.

Ripple’ın hala SEC ile yüksek profilli bir yasal çatışmaya girdiği göz önüne alındığında, bu tıp sonuçlar çok etkileyici. Ripple’ın önümüzdeki birkaç ay içinde olumlu bir karar yahut muahede sağlaması durumunda iş cirosunun çok daha yüksek olacağını öne sürüyorlar.

Bahsi geçen olaya gelince, son haftalarda pek çok cüret verici gelişme yaşandı. Birincisi, Ripple CEO’su Brad Garlinghouse yakın tarihli bir röportajda CNBC’ye davanın 2023’ün birinci yarısının sonunda yahut en geç yıl sonuna kadar sonuçlanmasını beklediğini söyledi.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap