Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını iddia etti!

 Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını iddia etti!
Okunuyor Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını iddia etti!

Meme kripto para ünitesi Dogecoin ( DOGE ), genel piyasa rallisinden yararlanarak 2023’te istikrarlı büyümesini sürdürdü. Piyasa bedeline nazaran dokuzuncu sıradaki kripto para ünitesinin göğüs paraları ortasında başı çekmesiyle, yatırımcılar, bilhassa 2021’in doruklarını geri kazanmayı hedefleyen madeni parayla, gelecekteki fiyat gidişatına meraklı.

Algoritma, 28 Şubat 2023 için Dogecoin fiyatını kestirim etti!

Bu doğrultuda, kripto izleme platformu PricePredictions 30 günlük iddiasındaki makine tahsili algoritmaları, Dogecoin’in önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak karları sürdürebileceğini gösteriyor. Araç, Dogecoin’in 28 Şubat’a kadar 0,095 dolardan süreç göreceğini iddia ediyor ve bu, yayınlanma anındaki pahadan yaklaşık %4’lük bir fiyat rallisini temsil ediyor.

Dogecoin 30 günlük fiyat varsayım tablosu. Kaynak: Fiyat Tahminleri

Araç, fiyat varsayımını oluştururken Bollinger Bantları (BB), hareketli ortalamalar (MA), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması (MACD), nispî güç endeksi (RSI) ve öbürleri üzere teknik göstergeleri dikkate alır.

DOGE fiyat analizi

Basın vaktinde Dogecoin, günlük %3’ün üzerinde kayıplar kaydederek 0,091 dolardan süreç görüyordu. Fakat kripto para haftalık grafikte %7’nin üzerinde yükseldi.

Dogecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Dogecoin yararları sürdürebilir mi?

Mevcut durumda, Dogecoin’in genel kripto piyasası fiyat hareketine bağlı olmasının yanı sıra belirleyici bir yükseliş tetikleyicisi yoktur. Bununla birlikte varlık, CEO Elon Musk ile birlikte Twitter’ın kripto para üniteleriyle olan alakası hakkındaki son gelişmenin akabinde muhtemel fiyat artışı için sıraya giriyor.

Daha evvel, Dogecoin, Musk’ın Twitter’ı satın almasının akabinde, DOGE’nin toplumsal medya platformuna bir ödeme seçeneği olarak entegre edildiği spekülasyonuyla değerli ölçüde yükseldi.

Gerçekten de, Twitter’ın kripto para ünitelerini içeren ödeme planlarını uygulamaya koymak için düzenlemeler üzerinde çalıştığına dair raporların ortaya çıkmasından sonra bu düş gerçekleşmenin eşiğinde.

Aynı vakitte, yüksek net bedelli yatırımcılar birikime devam ederek Dogecoin’in geleceği konusunda iyimserler. Bilhassa, Santiment’in zincir içi tahlillerinden elde edilen datalar, Ocak ayı sonunda Dogecoin blok zincirinde 100.000 doların üzerinde 523 süreç olduğunu gösteriyor.

Zincir üzerinde dogecoin aktifliği. Kaynak: Santiment

Aynı vakitte, ağdaki günlük faal adres sayısı 86.400’e yükseldi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap