EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor

 EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor
Okunuyor EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor

Son devirde Türkiye’deki tablet satışlarında değerli bir artış yaşanıyor. Muhtemelen bu artışın temel sebebi uzaktan eğitimin devam etmesi diyebiliriz. Zira beşerler uzaktan eğitim yani EBA için PC yerine tablet almayı tercih ediyorlar.

Bu durumun temel nedeni ise tablet fiyatlarının PC fiyatlarına göre çok daha uygun olması. Örneğin bugün kutusundan çıkardığımız MatePad T 10S modeli de EBA için uygun aygıtlar ortasında yer alıyor. 2000 TL’lik fiyatıyla bir tabletten beklentileri tam olarak karşılıyor diyebiliriz.

EBA için en ideali! Huawei MatePad T 10S kutudan çıkıyor

Huawei’nin kendi ürettiği yonga seti Kirin 710A ile gelen tablette 3GB RAM ve 64GB dahili depolama alanı yer alıyor. Şayet fiyatı biraz daha düşürmek isterseniz 2GB RAM ve 32GB depolama alanına sahip versiyonun 1850 TL üzere bir fiyattan satıldığını da hatırlatalım.

Huawei MatePad T 10S ile ilgili sorularınızı bu görüntünün altında bizlerle paylaşabilirsiniz. Büyüyen Teknolojioku ailesine katkıda bulunmak için YouTube kanalımıza abone olmayı ve görüntülerimizi beğenmeyi unutmayın. Dayanağınız bizim için değerli ve bu usul dayanaklar size daha fazla içerik üretmek için bize motivasyon sağlıyor.

Elbette kelam konusu tablet olduğunda insanların önlerinde geniş bir yelpaze bulunuyor. Burada değerli olan öge alınan tabletin EBA’yı destekleyecek Android sürümüne sahip olması. Günümüzde bilinmeyen ya da az bilinen markaların 1000 TL civarına satılan tabletleri de mevcut. Lakin bunların pek birden fazla düşük Android sistemi ile çalıştığı için EBA’ya desteklemiyor.

Yani EBA için bir tablet alacaksanız kesinlikle kullanılan Android sürümüne göz atmanızı tavsiye ederiz. Aksi halde sıkıntı durumda kalabilirsiniz.

Bu ortada taban not olarak hatırlatalım. EBA için alacağınız tablette kamera bulunması da faydanıza olacaktır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap