Kadıköy Lazer Epilasyon Merkezleri

 Kadıköy Lazer Epilasyon Merkezleri
Okunuyor Kadıköy Lazer Epilasyon Merkezleri

Kadıköy lazer epilasyon işlemleri, kıl köklerinin kalıcı olarak yok edilmesi ve işlemin de oldukça pratik olması nedeni ile internet arama motorlarının en üst sıralarında yer almayı başarmıştır. Diğer epilasyon işlemleri ile karşılaştırıldığında birçok avantajı da beraberinde getiren Kadıköy lazer epilasyon hizmetlerimiz, erkek veya kadın fark etmeksizin sağlık durumu uygun olan herkese yapılıyor.

Uzman ekip kadrosu ve son teknoloji akıllı cihazlar aracılığı ile gerçekleştirdiğimiz lazer epilasyon işlemlerinde, vücudunda istenmeyen tüylerin çıkışına engel olmak isteneler için ideal bir seçimdir. Son dönemlerde yaygın olarak tercih edilen lazer epilasyon işlemleri, teknolojinin gelişimi ile birlikte farklı cihaz kullanımı da gerektirmiştir.

Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon işlemleri geçmişten bugüne yapılan bir işlem olsa da teknolojinin gelişimi ile beraber teknolojik cihazlar kullanarak oldukça pratik ve kolay bir işlem olarak ortaya çıkmıştır. Son dönemlerde hem erkek hem de kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen lazer epilasyon işlemleri, lazer ışınlarının ısıya dönüşüp kıl köklerini yakması ile gerçekleştirilir. Lazer epilasyon işlemlerinde sıklıkla kıl köklerine atış yapılarak kılların tekrar cilt yüzeyine çıkışı engellenir. Kadıköy lazer epilasyon hizmetlerimizde kıl köklerinin tamamen kuruyana kadar seanslar devam eder.

Lazer Epilasyonun Avantajları Nelerdir?

Lazer epilasyon işlemlerinin kişilere sağlamış olduğu faydalar oldukça fazladır. Bu anlamda hem erkek hem de kadınlara yapılabilen lazer epilasyon işlemleri, diğer epilasyon işlemlerine göre daha kolay ve acısız, kıl köklerinin uzun yıllar kalıcı olarak kıl çıkışına engel olunması, oldukça kısa süren seanslar sonucunda verim alınması gibi avantajları sıralanabilir. Üsküdar lazer epilasyon hizmetlerimiz öncesinde, işlem sonrasında kişinin sahip olacağı avantajlar hakkında bilgi verilir.

Lazer Epilasyon Kimlere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon işlemlerinin kişilere sağladığı faydalar nedeni ile son yıllar da internet arama motorlarında en çok araştırılan konu olduğu biliniyor. Lazer epilasyon işlemlerinde yaş aralığı 12 yaşını tamamlamış olan bireyler olarak belirlenmiştir. Üsküdar lazer epilasyon hizmetlerimiz erkek veya kadın fark etmeksizin herkese yapılabilir.

Lazer Epilasyon Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Lazer epilasyon uygulaması, vücutta tüylerin bulunduğu her alana yapılabilir. Göz çevresi ve göz altı haricinde yüz bölgesine lazer epilasyon yapılmasında hiçbir sakınca yoktur. Ancak epilasyon yapılan bölgelerde cildin hassaslık hissine bağlı olarak ufak çaplı acı hissi oluşabilir. Üsküdar lazer epilasyon hizmetlerimizde kullandığımız cihazlarımız son teknoloji olup kişiye herhangi bir ağrı vermez. Lazer epilasyon işlemleri koltuk altı, genital bölge ve yüz bölgesinde yaygın olarak tercih edilir.

Epilasyonda Seans Aralıkları Ne Kadardır?

Lazer epilasyon işlemlerinde kıl köklerine etki yaratılması ve köklerin kuruma süresi ortalama 21 gün olarak bilinir. Bu neden ile lazer epilasyon seans aralıkları da 21 gün olarak uygun görülmüştür. Lazer epilasyon seans aralıkları kişinin kıl yoğunluğuna bağlı olarak fa farklılık gösterebilir.

Epilasyon Sırasında Acı Hissedilir Mi?

Lazer epilasyon işlemleri sırasında cildin hassasiyetine bağlı olarak ufak çaplı aci hissedilebilir. Ataşehir lazer epilasyon hizmetlerimizde acı hissini en aza indirecek cihaz seçimi yapıyoruz.

Epilasyon Sonrasında İz Kalır Mı?

Lazer epilasyon işlemleri sonrasında iz kalmaz. Ancak kişi epilasyon sonrasında güneş ışınlarına veya sauna gibi yerlere maruz kalırsa iz kaçınılmazdır. Ataşehir lazer epilasyon hizmetlerimizde bu riskler anlatılır.

Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin en çok merak ettiği konulardan bir tanesi de şüphesiz ki fiyat bilgisidir. Lazer epilasyon işlemleri için belirlenen fiyatlar, işlemi yapan işletmeye bağlı olarak değişiklik gösterir. Bu anlamda Ataşehir lazer epilasyon hizmetlerimize en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Yorum Yap
Giriş Yap