Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için DOGE fiyatını varsayım etti

 Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için DOGE fiyatını varsayım etti
Okunuyor Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için DOGE fiyatını varsayım etti

Feragatname: CoinMarketCap kripto para topluluğu fiyat kestirimi, sırf kullanıcılarının oylarına dayanmaktadır. Kestirimler, ay sonu fiyatlarını garanti etmez.

Kripto topluluğu, 28 Şubat 2023 için DOGE fiyatını kestirim etti

Ateşli takipçileri tarafından itilen Dogecoin ( DOGE ) için 2021 boğa koşusu, kripto para ünitesini 1 $ düzeyine yükseltmek için başarısız oldu ve sonunda kripto para 0,74 $ ile tepe yaptı. 2022 yazında, tek bir Dogecoin’in fiyatı 0,05 dolara düştü. Lakin, son vakitlerde küçük bir geri dönüş yaptı ve şu anda 0,092 dolardan süreç görüyor.

Yine de CoinMarketCap’teki kripto para ünitesi topluluğu, 8 Şubat’ta alınan datalara nazaran, 28 Şubat 2023’te ortalama 0,08841 $’lık bir fiyatla el değiştireceğini kestirim ederek, Şubat 2023’ün sonu için kripto paranın fiyatı konusunda düşüşe geçti. PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, koinin önümüzdeki haftalarda potansiyel olarak karları sürdürebileceğini gösteriyor. Araç, Dogecoin’in ay sonunda 0,095 dolardan süreç göreceğini öngörüyor.

Basın saatine nazaran kullanılan 877 üye oylarının sonucu hakikat çıkarsa, kestirim edilen fiyat , yayın tarihindeki amiral gemisi dijital varlığın fiyatına kıyasla – % -3,83 yahut -0,003517 $’lık bir artışı temsil edecek.

28 Şubat 2023 için Toplumsal Dogecoin fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Son aylarda topluluk kestirimlerinin mutlaklığı nispeten yüksekti, son altı ayda ortalama %74 oldu ve bilgilerin de gösterdiği üzere, Ocak 2023 varsayımları %84’lük bir doğruluk oranı kaydetti.

6 aylık Dogecoin için Socia fiyat varsayımı doğruluğu. Kaynak: CoinMarketCap

Mevcut fiyat üzerinden, DOGE yatırımcılarının %62 kadarı kârlıdır. Dogecoin’in Twitter’ın ödeme kanalına entegre olma mümkünlüğü, bu destekçilerin optimistliğini koruyor.

DOGE fiyat analizi

Bu ortada, köpek göğüs madeni parası şu anda son 24 saatte %0,98 ve evvelki haftaya nazaran %0,63 artışla 0,09216 $’dan el değiştiriyor.

Dogecoin yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Twitter ve DOGE

Twitter, klasik fiat kullanmakla ilgilenmeyen kullanıcıları ve kripto para ünitesi topluluğunun üyelerini çekmek için bir ödeme yolu olarak Dogecoin’i destekleyebilir. Daha fazla sayıda Dogecoin süreci ve kullanıcı iştiraki bundan kaynaklanabilir.

Dogecoin kullanılarak yapılan ödemeler de öteki yollara nazaran daha süratli ve daha düşük maliyetle işlenebilir ve kullanıcı tecrübesi daha da güzelleştirilir. Lakin, bu makalenin yayınlandığı tarihte Twitter, dogecoin’i bir ödeme seçeneği olarak dahil etmeye yönelik rastgele bir özel niyet açıklamadı.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap