Mooxer Games Türkiye’ye Neler Vaat Ediyor!

 Mooxer Games Türkiye’ye Neler Vaat Ediyor!
Okunuyor Mooxer Games Türkiye’ye Neler Vaat Ediyor!

Türkiye’de yeni yatırımcılardan biri olan Mooxer Games şirketi, 2 yıl kadar kısa bir sürede oyun alanında fenomen isimlerden biri olmaya hazırlanıyor. 2 mobil oyunla piyasaya giriş yapan şirket, Türkiye’de 2 milyon dolarlık bir yatırımla en büyük animasyon stüdyosunu açmayı hedefliyor. Oyun piyasasında yeni bir isim, yeni projeler ve yatırımlarla dikkat çekiyor.

Global Oyun Sektöründe Mooxer Games İsmini Duymayan Kalmayacak!

Şirket Viyana’da projelerini geliştirirken, ekip arkadaşları ve kurucuları tarafından yeni bir oyun teknolojisi üretme hayali kuruluyor. En iyi projeleri oluşturmak ve gelişmeleri takip ederek, hayallerini gerçekleştirmek için bol bol çalışıyorlar. Mooxer Games ismini Avrupa’da duymaya başladık ve kalite standartlarına göre üst seviyelerde olacak teknolojilerini deneyimledik.

Şimdi sıra Türkiye pazarındaki başarılarında! Mooxer Games şirketi genç, dinamik ve zehir gibi hayal gücüne sahip büyük bir ekipten oluşuyor. Türkiye’de ve Avrupa’da projeleri takip ederek, dünyanın en sevilen oyunlarını da dikkate alarak firmanın tüm oyunlarını pazara dahil etmeye hazırlanıyor.

2 Milyon Dolar Yatırımla Dev Animasyon Stüdyosu!

Türkiye’de en iyi projeleri yürüterek, ülkemizin de oyun pazarında önemli isimlerden biri olmasını hedefleyen Mooxer Games şirketi, sektörde büyük projelerde yer almış isimlerle çalışıyor. Bu isimlerden biri Ufuk Karabey olmakla birlikte Türkiye’de CEO olarak görev alacağını da duyurdu.

Karabey, diğer ekip arkadaşları ve kurucularla birlikte projeler üretmek için hedeflerini sıralıyor. Yeni bir oyun teknolojisi, iyi bir oyun hikayesi ve pazarda geniş bir yere sahip olacak sonsuz teknoloji için çalıştıklarını belirtiyor. Muhammet Fatih Geyik ve Şahin Yoğurtçu işbirliği ve ortaklığıyla Mooxer Games şirketinin geleceğin en çok konuşulan oyun şirketi olması hedefleniyor.

Yorum Yap
Giriş Yap