Redmi Note 8 için MIUI 14 dayanağı geliyor!

 Redmi Note 8 için MIUI 14 dayanağı geliyor!
Okunuyor Redmi Note 8 için MIUI 14 dayanağı geliyor!

Xiaomi tarafından üretilen akıllı telefonlar ortasında değerli bir yere sahip olan Redmi Note 8 serisi, şirketin en çok satan modelleri ortasında yer alıyor. O denli ki Çinli firma, bu serisinin 2 sene evvel yenilenmiş bir modelini daha üretmiş ve piyasaya sürmüştü.

Redmi Note 8 modeli için MIUI 14 geliyor

MIUI 14 güncellemesinin Xiaomi aygıtlarına yeni tasarım, düzgünleştirilmiş ana ekran özellikleri ve daha güzel performans getirmesi bekleniyor. Ek olarak yeni arayüz, çeşitli duvar kağıtları ve kıymetli sistem optimizasyonları üzere yeni özelliklerle gelecek. Redmi Note 8 2021 için gelecek olan bu güncelleme eski aygıt olmasına karşın güncellemeleri alması açısından kıymetli.

Xiaomi tarafından geliştirilmiş uygun fiyatlı akıllı telefon olan bu seri eski modelin yenilenmiş bir modeli. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12.5 ile çıkan model, şu anda Android 12 tabanlı MIUI 13 ile çalışıyor. Gelecek olan yeni güncelleme ile ikinci dayanağını de almış olacak.

Yeni Android 13 tabanlı MIUI 14 ile Redmi Note 8 2021 artık çok daha kararlı, daha süratli ve daha hassas çalışacak. Redmi Note 8 2021 MIUI 14 yapısı V14.0.1.0 TCUMIXM’dir. Android 13 işletim sistemi üzerine inşa edilen MIUI 14, çok yakında tüm Redmi Note 8 2021 kullanıcılarının kullanımına sunulacak.

Güncellemenin ise en geç Mart başında başlaması bekleniyor. Birinci olarak Mi Pilot’a sunulacak olan güncellemenin takibini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap