Xbox Series X’teki en uygun beş sürüş oyunu

 Xbox Series X’teki en uygun beş sürüş oyunu
Okunuyor Xbox Series X’teki en uygun beş sürüş oyunu

Xbox Series X katiyetle güçten mahrum değil, 4K grafikleri evvelki jenerasyon konsollarda görülmeyen bir pürüzsüzlük düzeyinde kaydırabiliyor. Microsoft’un yekpare kara kutusunun arkasındaki asıl deha, Netflix ve Microsoft’un kendi oyunları da dahil olmak üzere yüzlerce oyuna erişim sunan birinci örneği üzerine modellenen uygun fiyatlı bir abonelik hizmeti olan Game Pass’tir.

Ayrıca ‘Microsoft’un kendi başlıkları’ her şeye kadir Forza Horizon serisini kapsadığında, bu otomatik ödemelerden kimilerini değiştirmenin vakti gelebilir.

Game Pass’i seçseniz de seçmeseniz de, yeni jenerasyon Xbox’ın pikselleri zorlayan homurtusundan yararlanan birtakım eksiksiz sürüş oyunları var ve biz de en beğendiğimiz beş adedini seçtik…

İşte Xbox Series X’teki en düzgün beş sürüş oyunu

Forza Horizon 5

Forza Horizon oyunlarının parlaklığı hafife alınamaz. Her biri, fon sağlamak için karaborsa organ satışı gerektiren çeşitten otomobillerde arkadaşlarınızla oynamanıza müsaade veren ülküleştirilmiş bir otomotiv oyun alanıdır. Serideki en son oyun, bu ilham verici, simyasal formülün bir öteki iyileştirmesidir ve kurgusal Horizon şenliğini, şimdiye kadarki en canlı ve jeolojik açıdan çeşitli pozisyonu olan Meksika’ya nakleder.

İster yüksek bir volkan, ister ağır bir orman yahut beyaz kumlu bir plaj olsun, Forza Horizon 5, arkadaşlarınızla yarışabileceğiniz, sürüklenebileceğiniz yahut yalnızca hedefsizce dolaşabileceğiniz Instagram dostu pozisyonlar sağlar. Katiyen hiçbir şey yapmamanın eğlenceli olduğu çok az oyun vardır, fakat doğaçlama bir seyahat için Horizon 5’te birkaç arkadaşınızı çevrimiçi olarak toplayın ve resmileştirilmiş zorluklardan kaçınarak onları oynarken olduğu kadar eğleneceksiniz.

Assetto Corsa Competizione

Acımasızca dürüst olacağız, Assetto Corsa Competizione, son kuşak konsollara birinci geldiğinde hakikaten uygun bir durumda piyasaya sürülmemişti. Bunun nedeni, bir insanı aya gönderme sürecinden neredeyse katiyen saniyede daha fazla hesaplama yapan inanılmaz derecede karmaşık bir bilgisayar simülatörü olmasıdır. Eskiyen Xbox One donanımı, matematiğe ayak uyduramadı ve açıkçası, Countdown’ı her izlediğimizde bu türlü hissediyoruz.

Yine de bir Xbox Series X’iniz varsa, keskin 4K grafikler, süratli yükleme müddetleri ve uygun kare suratları ile ACC çok daha âlâ performans gösterir. Konsoldaki en gelişmiş sürüş simülatörü olarak, her vakit tanınan olan GT3 sınıfı yarış otomobillerini alır ve onları o denli bir doğruluk seviyesinde simüle eder ki, muhtemelen şoförün midesinde çalkalanan öğlen yemeğini modeller. Sayılarla ilgili uçan bir ön splitter veremeseniz bile, izlemesi büyüleyici, yakın ve heyecan verici bir yarış sunuyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap