AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

 AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi
Okunuyor AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

Cardano ( ADA ) ağının en son yükseltmesi, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde ana ağda yayınlanacak; Uygun bir biçimde Valentine olarak isimlendirilen yükseltme, ağın blockchain birlikte çalışabilirlik gayesini ilerletirken, Plutus platformunda inançlı zincirler ortası dApp geliştirmeyi kolaylaştırmayı amaçlıyor.

AI, 2023 Sevgililer Günü için Cardano fiyatını belirledi

SECP yükseltmesi olarak da bilinen Valentine’ın 11 Şubat’ta ön üretim ortamında kullanıma sunulması planlanıyor. Son yükseltme haberi nedeniyle, birtakım yatırımcılar bunun Cardano’nun fiyatını olumlu tarafta etkileyebileceğini umuyor.

Bu nedenle Finbold, ADA’nın Sevgililer Günü’ndeki gelecekteki potansiyel performansını yapay zeka ( AI ) kullanarak tahlil ederek önümüzdeki günlerde mümkün bir ralli olup olmayacağını gördü. Bilhassa, kripto izleme platformu PricePredictions’daki makine tahsili algoritmaları, 9 Şubat’ta alınan bilgilere nazaran, Cardano’nun fiyatının 14 Şubat 2023’te 0,391 dolardan süreç göreceğini iddia etti.

ADA 7 günlük iddia. Kaynak: Fiyat Tahminleri

AI, fiyat kestirimine ulaşmak için hareketli ortalamalar ( MA ), hareketli ortalama yakınsama ıraksaması ( MACD ), rölâtif güç endeksi ( RSI ), Bollinger Bantları ( BB ) ve daha fazlasını içeren en son teknik tahlil ( TA ) göstergelerini bir ortaya getirir.

Şu anda ADA, son 24 saatte %2,35 ve son yedi günde %3,94 düşüşle 0,388 dolardan el değiştiriyor.

ADA 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Özellikle, bir takviye düzeyi 0,36295 $’da bulunurken, bir sonraki güçlü direnç düzeyi 0,41523 $’da bulunuyor. Cardano, Mayıs 2022’den bu yana görülmeyen süreç oranlarıyla, lokal ADA’sında değerli bir fiyat artışına yol açabilecek son dokuz ayda balinalarının en büyük faaliyetine de şahit oldu.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap