Bu ay bulduğumuz en düzgün saatler

 Bu ay bulduğumuz en düzgün saatler
Okunuyor Bu ay bulduğumuz en düzgün saatler

Yeni bir saat satın alma işlemi’ ne kadar heyecan verici olsa da, ister birinci ister on beşinci tecrübeniz olsun, bu tecrübede biraz göz korkutucu bir şeyler de var.

Genel olarak saatlerin karmaşık tabiatında gezinmeye çalışmaktan bahsetmiyorum bile, sunulan seçim hacmi çok büyük. Bunu göz önünde bulundurarak, sizin için güç işi yaptık, en yeni saat sürümlerini oldukları üzere kullanışlı bir yerde derledik.

PANERAI RADIOMIR

Panerai yalnızca bir saat değil, diğer bir dünyaya davet sunuyor. Bu dünyanın bir kısmı dijitaldir ve her alıcıya vakit içinde kendini gösteren eşsiz bir NFT çizimi sunulur. Ve 50 alıcının her birinin, Panerai’nin restore edilmiş Thirties yatı Eilean ile Amalfi Kıyısı boyunca lüks bir seyahate davet edildiği gerçek dünyada. Klasik Radiomir dizaynının sonlu sayıda üretilen saati, teknenin onarımı sırasında kurtarılan bronz vurgular içeriyor. Kahverengi deri kayış, işlemeli bronz kasa gerisi ve 45 mm paslanmaz çelik kasa. Üç günlük güç rezervine sahip elle kurmalı mekanik sistem. 100m’ye kadar su geçirmezlik.

35,000 Euro (panerai.com)

BREITLING CHRONOMAT

Artık her Breitling, Breitling’in ikinci el saat satma yahut takas etme platformu üzere başka hizmetlere erişim sağlayan bir sahiplik ispatı olan kendi NFT’sine sahip. Chronomat Automatic GMT 40, çift vakitli ekrana, 40 mm çelik kasada otomatik harekete ve 200 m’ye kadar su geçirmezliğe sahiptir.

4,700 Euro (Breitling.com)

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap