• Ana Sayfa
  • Genel
  • Bitcoin, aylık grafikte ‘makro yükseliş düzeni’ sergiliyor. Bu ne demek?

Bitcoin, aylık grafikte ‘makro yükseliş düzeni’ sergiliyor. Bu ne demek?

 Bitcoin, aylık grafikte ‘makro yükseliş düzeni’ sergiliyor. Bu ne demek?
Okunuyor Bitcoin, aylık grafikte ‘makro yükseliş düzeni’ sergiliyor. Bu ne demek?

Kripto para piyasası ve Bitcoin ( BTC ) tarafından yılın dönüşünden bu yana kaydedilen rallinin yavaşlıyor olmasına karşın, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) varlığı, aylık grafiğinde yükseliş eğilimi gösteriyor ve bu da birinci kripto para ünitesi için parlak bir geleceğe işaret ediyor.

Bitcoin, aylık grafikte ‘makro yükseliş düzeni’ sergiliyor. Bu ne demek?

Tesadüf yapıtı, Bitcoin’in aylık tablosu şu anda bir ‘makro yükseliş düzeni’ gösteriyor.

Analiste nazaran, bu yükseliş sisteminde rol oynayan gözlemlenen faktörler ortasında “bir talep bölgesi oluşturan iki fiyat ret düzeyi ( direnç ), bu da bir kırılma bölgesine dönüşür, kırılma, düşen takoz, kırılma bölgesinde fiyat reddi (destek), [ ve] aylık yükseliş mum patlaması.

Bitcoin aylık mum grafiği tahlili ve varsayımı. Kaynak: Tüccar Tardigrade

Özellikle, Trader Tardigrade’nin kestirimleri, dijital varlığın önümüzdeki birkaç yıl içinde, “belki 2025″te 100.000 dolara ulaşacağını öngören Bloomberg kıdemli emtia stratejisti Mike McGlone’unkiler de dahil olmak üzere, Bitcoin’in geleceği için yükseliş beklentileriyle uyumlu.

TradingShot ayrıyeten, Bitcoin’in geometrik bir döngü grafiği paterni başlattığını ve bu yıl şimdiye kadar kripto ve temsili madeni paranın dört kere “ölü” olarak ilan edilmesine karşın, tıpkı vakit diliminde 150.000 dolara kadar yükselebileceğini öne sürdü.

Bitcoin fiyat analizi

Mevcut durumda, Bitcoin şu anda 23.819 $’dan el değiştiriyor, bu da günlük %3,07’lik bir artışı ve bir evvelki haftaya nazaran %2,75’lik bir artışı temsil ediyor ve aylık grafikte %42,85’lik bir büyüme sağlıyor.

Bitcoin 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

En çok satan şahsî finans kitabı ” Rich Dad Poor Dad ” ın muharriri Robert Kiyosaki, son kripto rallisinin itici gücü olarak ABD’nin azalan mali sıhhatini gösterdi. Bu bağlamda ABD’deki orta sınıf giderek daha da yoksullaşıyor ve Bitcoin üzere alternatif yatırım eserleri arıyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap