Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

 Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?
Okunuyor Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

Kripto para ünitelerinin çoğunluğu için genel bir pazar düşüşüne karşın, Hedera ( HBAR ) kayda kıymet çıkarlarla ilerliyor. Performansı onu piyasanın geri kalanından ayırıyor ve karları elinde tutup tutamayacağına odaklanan yatırımcıların dikkatini çekti.

Hedera, bir haftada %25 yükseldi! HBAR için sırada ne var?

Ölçeklenebilir bir akıllı mukavele varlığı olan HBAR, günlük %4’ün üzerinde karla, basına nazaran 0,09 dolardan süreç görüyordu. Token ayrıyeten haftalık %25’in üzerinde yararla kripto pazarına liderlik ediyor.

Hedera yedi günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Ralli, 14 Şubat’ta 2,25 milyar dolar olan token piyasa kıymeti ile daima sermaye girişi tarafından desteklendi. Son yedi gün içinde, varlığın piyasa kapitalizasyonuna yaklaşık 460 milyon dolar girdi.

HBAR mitinginin sürücüleri

Hedera Hashgraph fiyat hareketi, Bitcoin ( BTC ) üzere varlıklar kayıplar vermeye devam ettiğinden, tokenin kripto pazarında daha yeterli performans gösterdiğini gördü. HBAR’ın kazanımları, artan ağ büyümesi ve stratejik iştiraklerin ortasında geldi.

Örneğin, Dell Technologies’in Hedera İdare Kurulu’na katılma planının duyurulmasının akabinde varlık yükseldi. İştirakin bir modülü olarak Dell, düğümünü işletecek, özelleştirilmiş uygulamalar geliştirecek ve dağıtılmış defter teknolojisi otomasyonunu destekleyecek.

Dell, “Dağıtılmış defter teknolojisiyle uygulamalı tecrübe kazanarak, DLT’yi dijital dönüşümlerine dahil etmeyi düşünen müşteriler için rasyonel, bütünsel bir ses olarak hizmet edebiliyoruz” dedi.

Başka bir yerde, yeni bir misli olmayan token ( NFT ) serisi olan Ashfall NFT kısa müddet evvel piyasaya sürüldü ve platformun yararını daha da genişletti.

Genel olarak, Hedera Hashgraph, çeşitli sanayilerde çeşitli uygulamaların oluşturulması için yaygın bir halde benimseniyor. Acme Labs üzere şirketler, platformu NFT’ler için merkezi olmayan bir pazar yeri geliştirmek için kullanırken Leemonswap, besin temalı merkezi olmayan bir borsa kurdu.

Ek olarak, bilhassa Afrika’nın yaratıcı sanayisini hedefleyen Hedera Hashgraph’ta 1 milyon $ kıymetinde yeni bir metaverse fonu kuruldu. Bu gelişmeler, Hedera Hashgraph’ın olgunlaşmaya ve genişlemeye devam ettiğini ve kendisini gelişen kripto para piyasasında değerli bir oyuncu olarak konumlandırdığını gösteriyor.

HBAR için sırada ne var?

HBAR, 0,07 $ düzeyinde dayanak oluşturdu ve durumun altında bir kırılma, son yükseliş momentumunu geçersiz kılabilir. Varlık ayrıyeten 0,10 $’da dirençle karşı karşıya ve bu pozisyona ulaşmak, yeni dorukları geri almak için yer açabilir.

HBAR genel piyasadan kopmuş görünse de, varlığın genel piyasa hassaslığına hala hassas olduğunu belirtmekte yarar var.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap