İşte Max Verstappen’in 2023 Red Bull F1 görünümü

 İşte Max Verstappen’in 2023 Red Bull F1 görünümü
Okunuyor İşte Max Verstappen’in 2023 Red Bull F1 görünümü

Red Bull, 2023 görünümünü New York’taki büyük Ford duyurusuyla birebir vakte denk gelen gösterişli bir aktiflikte tanıtıyor.

İşte Max Verstappen’in 2023 Red Bull F1 görünümü

Ford’un 2026’dan itibaren Red Bull’un teknik ortağı olacağı haberine o kadar kapılmıştık ki, ekibin bugün New York’ta 2023 görünümünü lanse edeceğini neredeyse unutuyorduk.

Her neyse, işte burada. Son on yılda ve sonrasında piyasaya sürülen öbür tüm Red Bull F1 otomobilleri. Ah pekala, ızgaradaki en hoş otomobil damalı bayrağı alan otomobildir, değil mi? Red Bull geçen yıl bunu epey yaptı.

Bu eğilimin devam edip etmeyeceği şimdi aşikâr değil: Üstteki imgelerin, kış boyunca Adrian Newey’in tüm aerodinamik yeniliklerini gözetleyen rakip grupları önlemek için dikkatli bir biçimde değiştirildiğinden hiç kuşkumuz yok. Umarız bu ayın sonlarında dönem öncesi testler başlarken daha yeterli bir görünüm elde ederiz.

Takımın 2023 şoför takımı değişmedi, bu yüzden Sergio Perez’in yanında iki sefer dünya şampiyonu Max Verstappen olacak. Meksikalı, üretken Hollandalı’ya karşı daha fazla meydan okuyabileceğini umuyor olacak ve bunu yapmazsa Red Bull’un Bay Ricciardo’yu kollarında beklediğini biliyor.

Heyecan verici bir haber de, Red Bull’un bu yıl ABD yarışlarında yarışacak üç canlı tasarım tasarlamak üzere taraftarlar için bir yarış düzenlemeyi planlaması. Grand Prix.

Haas, bu hafta başlarında 2023 için renklerini açıklayan birinci kadro olurken, Pazartesi günü Williams’tan başlayarak, sahanın geri kalanı önümüzdeki iki hafta boyunca tıpkı şeyi yapacak.

En çok hangisini bekliyoruz arkadaşlar?

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap