Redmi Note 9 için beklenen güncelleme onaylandı!

 Redmi Note 9 için beklenen güncelleme onaylandı!
Okunuyor Redmi Note 9 için beklenen güncelleme onaylandı!

MIUI 14, Xiaomi’nin aygıtları için özel olarak sunduğu kullanıcı arayüzünün en son sürümü olacak. Google Android 12 ve Android 13 ile uyumlu olan ve bir dizi ayrıcalıklı özellik ve optimizasyon sunacak olan MIUI 14, şimdiden çok sevildi ve yakında Redmi Note 9 için yayınlanacak.

Redmi Note 9 MIUI 14’e güncellenecek

Sistem boyutu önceki sürüme nazaran %23 oranında küçültülen MIUI 14’ün kıymetli özellikleri ortasında, yeni muhteşem simgeler, hayvan widget’ları ve pil verimliliği, gelişmiş performans ve özelleştirme için gelen yeni araçlar yer alıyor.

Dün gelen bilgilere nazaran Redmi Note 9 için gelecek olan MIUI 14 güncellemesi bir kullanıcı tarafından sızdırıldı. Hazırlanan Redmi Note 9 MIUI 14 güncellemesi yapı numarası V14.0.0.1 SJOCNXM olacak.

Cihazın kod ismi “merlin” ve V14.0.0.1 SJOCNXM MIUI yapısı ile güncelleniyor. Redmi Note 9 MIUI 14 güncellemesinin Android 12 tabanlı olduğunu belirtelim. Redmi Note 9 serisi akıllı telefonlar Android 13 güncellemesini almayacaklar. Android 13’ü almayacak olsa da Xiaomi, yeni MIUI 14 güncellemesiyle birtakım optimizasyonlar yapmış üzere görünüyor.

İndirmek isteyen kullanıcılar burada bulunan linke tıklayarak aygıtlarına yeni güncellemeyi kurabilirler. İndirmeden evvel sürümünüzün ve aygıt kod isminin birebir olmasına dikkat etmenizde yarar var.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap