Xiaomi Mi Smart Band 6, kullanışlı bir güncelleme aldı

Akıllı saat sektöründe rekabet durmadan devam ediyor. Birbirinden farklı markalar farklı ürün güncellemeleriyle birbirine fark atmaya çalışıyor. Xiaomi de akıllı saat sektöründe önde gelen isimlerden. Şirket şimdi Xiaomi Mi Smart Band 6 için çok kullanışlı bir güncelleme de yayınladı. İşte detaylar.
 Xiaomi Mi Smart Band 6, kullanışlı bir güncelleme aldı
Okunuyor Xiaomi Mi Smart Band 6, kullanışlı bir güncelleme aldı

Xiaomi Mi Smart Band 6 şimdi kullanışlı bir özellik getiren bir ürün yazılımı güncellemesi alıyor. Donanım yazılımı sürümü 1.0.4.38 ile daha fazla dil desteğiyle birlikte geliyor. Bununla beraber akıllı saate yeni bir el feneri özelliği eklendi. Güncelleme şimdi İngiltere, Çek Cumhuriyeti ve Kuveyt’e yayılıyor ve yakında daha fazla bölgede kullanıma sunulacak. Güncellemeyi indirmeden önce emin olmanız gereken bir şey var. Mi Smart Band 6 güncellemesini indirmeden önce MI Fit uygulamanızın 5.3.0 sürümüne güncellendiğinden emin olmanız gerekli. Nisan ayında Mi Smart Band 6, uyku takibi sırasında solunum izlemeyi ekleyen bir ürün yazılımı güncellemesi almıştı. Bu, uygulama sürümü 5.0 kod adıyla gelmişti.

Xiaomi Mi Smart Band 6, kullanışlı bir güncelleme aldı

Xiaomi MI Smart Band 6, 1,56 inç AMOLED dokunmatik ekrana sahip. Cihaz, SpO2 izleme, fitness izleme, müzik kontrolü ve alarm işlevlerini destekliyor. Mi Band 6’nın gövdesi, Mi Band 5 ile aynı boyutta. Boyut ve ağırlık da hemen hemen aynı. Mi Band 5 gibi, Mi Smart Band 6 da kadın döngülerini takip edebilir. Saatte ayrıca nefes egzersizleri de mevcut. Şimdi aldığı yeni güncelleme özelliğiyle de cihaz daha kullanışlı hale gelecek.

kaynak:donanimgunlugu.com

Yorum Yap
Giriş Yap