28-29 Ocak’ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

 28-29 Ocak’ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar
Okunuyor 28-29 Ocak’ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

Yeni yıl, kripto para piyasasının çoğunluğu için bir yükseliş iyimserliği notuyla başladı, zira dijital varlıklarının birçok birden fazla vakit çizelgesindeki grafiklerde olumlu sonuçlar kaydetmeye başladı, kimileri yakın gelecek için başkalarından daha fazla potansiyel gösteriyor.

28-29 Ocak’ın son hafta sonu izlenecek kripto paralar

Bunu göz önünde bulunduran Finbold, Ocak ayının son hafta sonu yatırımcıların dikkat etmesi gereken dörtlü listeye ulaşmak için en düzgün performans gösteren kripto varlıkların kimilerini çevreleyen son muvaffakiyetleri ve gelişmeleri tahlil etti.

Polygon (MATIC)

Kripto saklayıcısı BitGo ve blockchain analitik platformu Arkham Intelligence ile iş birliği yaptığı haberinin akabinde, Polygon ( MATIC ) gün içinde %8 yükselerek yükselişine devam etti ve yayınlandığı tarihte 1,08 dolardan el değiştirerek bu formda güçlendi. haftalık ve aylık karları.

Spesifik olarak, Polygon, 27 Ocak’ta Finbold tarafından alınan en son bilgilere nazaran, evvelki yedi gün boyunca birikmiş %14,54’lük bir artış ve 30 gün öncesine kıyasla %37,63’lük bir artış kaydetti ve muhakkak daha fazlasına sahip olduğunu gösterdi.

Polygon 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

VeChain (MEÖ)

VeChain ( VET ) kısa müddet evvel sürdürülebilirliği geliştirmek için Birleşmiş Milletler (BM) ile iştirak kurduktan sonra, gelişmeyi, şu anda %2,95 ve %18,33 artışla şu anda 0,02384 $’dan süreç gören koinin fiyatında ani bir sıçrama izledi. hafta genelinde ve evvelki 30 günde %53,36.

Spesifik olarak, VeChain Vakfı, BM’nin ağın gerçek dünyadaki yararını gösteren 17 sürdürülebilir kalkınma maksadına (SDG’ler) ulaşmasına yardımcı olmak için halka açık, büsbütün programlanabilir Ethereum Sanal Makinesi (EVM) uyumlu Katman 1 VeChain blok zincirinin kullanıldığını duyurdu.

VeChain 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Threshold (T)

Threshold ( T ) gün içinde düşüş kaydetmesine karşın, Ethereum ( ETH ) ağı üzerine inşa edilen az bilinen altcoin, haftalık ve aylık listelerinde ilerleme kaydetti, hafta boyunca %146 ve tüm dünyada %257’ye kadar çıktı. NuCypher ( NU ) ve Keep Network’ün ( KEEP ) Threshold’u yine canlandırmak için birleştiği haberiyle güçlendi.

Gerçekten de, Web3 topluluğuna büsbütün merkezi olmayan bir biçimde farklı eşik şifreleme tahlilleri sağlamayı ve kripto para üniteleri için daha fazla yarar sağlamayı amaçlayan projenin lokal belirteci, yazının yazıldığı sırada 0,05385 $ fiyatla el değiştiriyordu, evvelki ilerlemeleri onu bu hale getiriyordu. yakın gelecekte dikkat etmekte yarar var.

Threshold 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Aptos (APT)

Aynı vakitte, daha az bilinen ve nispeten yeni bir projenin tokeni olan Aptos ( APT ), evvelki yedi gün içinde %125 arttı ve aylık %439 yarar sağladı ve şu anda 17,83 $’dan süreç görüyor. Yalnızca bir ay evvel olduğu üzere etkileyici olan 4 doların altındaydı.

Gün içinde yaklaşık %4,3 oranında düşmesine karşın, dünyanın en inançlı ve en ölçeklenebilir Layer 1 blok zincirini sunmayı amaçlayan bağımsız Proof-of-Stake ( PoS ) Layer 1 projesi, yaptığı bir araştırmayla kamuoyunun dikkatini çekti. Binance tarafından yazılan ve üzerinde meydana gelen tüm gelişmeleri vurgulayan mesaj dizisi.

Aptos 30 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Kripto kesiminde her şeyin saatlik bazda değişebileceği gerçeğine karşın, üstte belirtilen kripto para üniteleri yakın gelecekte yatırım yapmak için en umut verici olanlar ortasındadır ve 2023’ün birinci ayının son hafta sonu için inançlı bir bahis olmalıdır ve hatta muhtemelen gelecek aylarda

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap