• Ana Sayfa
  • Genel
  • ChatGPT’ye 2030’da XRP fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

ChatGPT’ye 2030’da XRP fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

 ChatGPT’ye 2030’da XRP fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!
Okunuyor ChatGPT’ye 2030’da XRP fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

Metin tabanlı yapay zeka ( AI ) platformu ChatGPT’nin lansmanı, XRP üzere kripto para varlıklarının gelecekteki fiyatlarına ait öngörü sağlamak da dahil olmak üzere çeşitli alanlarda yarar sağladığından, halkın teknolojiye olan ilgisini yine canlandırdı.

ChatGPT’ye 2030’da XRP fiyatının ne olacağını sorduk. İşte söylediği şey!

Bunu göz önünde bulundurarak, ChatGPT’den XRP’nin 2030’a kadar grafik modelleri, teknik tahlil ( TA ) üzere çeşitli metriklere ve Amerika Birleşik Devletleri Menkul Değerler ve Borsa Komitesi’nin ( SEC ) verdiği yasal uğraşın sonucuna nazaran muhtemel fiyatını paylaşmasını istedik.

Olduğu üzere, yapay zeka aracı, yasal belirsizlik, değişken piyasa hassaslığı, teknolojik gelişme ve öbür faktörlere atıfta bulunarak, 2030 yılına kadar XRP fiyatının sağlam bir kestirimini sağlamanın güç olduğu konusunda ısrarcı olmaya devam etti.

“XRP de dahil olmak üzere kripto para ünitelerinin gelecekteki fiyatı epey belgisiz ve oburlarının yanı sıra yasal değişiklikler, pazar eğilimleri ve teknolojik gelişmeler üzere birçok faktöre tabi. Teknik tahlil, klâsik grafik modelleri ve AI algoritma iddiaları için çeşitli araçlara erişim olsa bile, kripto para ünitelerinin gelecekteki fiyatını gerçek bir biçimde varsayım etmek imkansız.”

Ripple – SEC Etkisi

Bununla birlikte ChatGPT, Ripple – SEC davasının tesirini kabul etti ve bu dava için daha evvel “Ripple’ın XRP’nin bir menkul değer olmadığına dair argümanı muhtemelen daha ikna edici olacaktır” diyerek şirketin XRP’nin “için kullanıldığı” konusundaki ısrarlı münasebetini vurguladı. Bir yatırım olarak değil, bir para ünitesi olarak yıllarca, bu da XRP’nin bir menkul değer olmadığı argümanını daha da destekliyor.

AI’ya nazaran:

“Ayrıca, Ripple – SEC davasının sonucunun da muhtemelen XRP’nin gelecekteki fiyatı üzerinde değerli bir tesiri olacak, lakin davanın sonucu şu anda bilinmiyor.”
Son olarak ChatGPT, “herhangi bir yatırım kararı verirken dikkatli olun ve ilgili riskleri kapsamlı bir biçimde araştırıp anlayın.”

XRP fiyat analizi

Mevcut durumda, XRP, 13 Şubat’ta alınan en son bilgilere nazaran, son 24 saatte %5,42, evvelki yedi güne nazaran %9,07 ve geçen aya nazaran %5,98 düşüş dahil olmak üzere birden fazla grafikte düşüşler kaydediyor.

XRP 30 günlük fiyat tahlili. Kaynak: Finbold

Bu ortada, CoinMarketCap’teki kripto para ünitesi topluluğu, XRP’nin fiyatı için yükseliş beklentilerine sahip ve 28 Şubat’a kadar 0,4133 dolardan süreç göreceğini iddia ediyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap