DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

 DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?
Okunuyor DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

Kısa bir toparlanmanın akabinde, kripto para piyasası, en tanınmış köpek göğüs tokenlerinden biri olan Dogecoin ( DOGE ) dahil olmak üzere tekrar konsolide oluyor, lakin son dört ayın en yüksek toplumsal hassaslığına şahit olduğu için bir yükseliş rallisi hala mağazada olabilir.

DOGE tekrar %160 pompalayacak mı?

Tesadüf yapıtı, Dogecoin en son Ekim 2022’de misal bir toplumsal duyguya sahipti ve bunu, ünlü kripto para ünitesi uzmanı Ali Martinez’in 16 Şubat’ta yaptığı müşahedelere nazaran, takip eden günlerde %160 yükselen DOGE izledi.

Kripto izleme platformu Santiment’te oluşturulan bir grafiği kullanarak açıkladığı üzere :

“Dogecoin etrafındaki toplumsal hassaslık, DOGE’nin %160 arttığı Ekim 2022’den beri bu kadar olumlu olmamıştı.”

Gerçekten de grafik, DOGE için Ekim 2022’nin sonlarında 7 endeks noktasına yakın bir toplam yüklü hassaslık ve akabinde 0,147 $’ı bulan keskin bir fiyat artışı gösteriyor. Karşılaştırıldığında, mevcut toplumsal hassaslık 6.199 puanla Ekim ayı düzeylerine yaklaştı.

Dogecoin toplumsal hassaslığı ve fiyatı. Kaynak: Ali Martinez/Santiment

Santiment’in Martinez’den alıntı yapan bir tweet’ine nazaran, “Dogecoin’e yönelik bu toplumsal hacim ve son derece olumlu his modeli, coşkunun fiyatları nasıl doruğa çıkardığını kusursuz bir formda gösteriyor. DOGE hakkındaki görüşünüz ne olursa olsun, bilhassa bu varlığa ait abartı, tarihi olarak piyasa şartlarının habercisidir.”

Dogecoin fiyat analizi

Bu ortada DOGE, yazının yazıldığı sırada 0,09$’dan el değiştiriyordu; bu, gün içinde %2,71’lik bir düşüşe, lakin tekrar de evvelki yedi güne nazaran %5,99’luk bir artışa ve aylık fiyat tablosunda %4,11’lik bir artışa işaret ediyor.

Dogecoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

En son düzeltme, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Twitter’ın yeni CEO’su olarak köpeğinin bir fotoğrafıyla latife yollu alay etmesiyle gerçekleşen bir fiyat artışının akabinde geldi.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap