• Ana Sayfa
  • Genel
  • POCO modelinin potansiyelini ortaya çıkaracak yazılım dayanağı geliyor!

POCO modelinin potansiyelini ortaya çıkaracak yazılım dayanağı geliyor!

 POCO modelinin potansiyelini ortaya çıkaracak yazılım dayanağı geliyor!
Okunuyor POCO modelinin potansiyelini ortaya çıkaracak yazılım dayanağı geliyor!

Xiaomi kısa mühlet evvel tanıttığı özel Android arayüzü olan MIUI 14’ü birçok değişiklikle bir arada getirecek. Bu yeni sürüm, kullanıcı tecrübesine bir dizi yeni özellik ve düzgünleştirme getirirken görsel tasarım ve performansı da arttırıyor.

MIUI 14 bilhassa performans açısından memnu edecek

MIUI 14’teki en dikkat alımlı değişikliklerden birisi de yeni harika simgeler, widget’lar ve yenilenen görsel tasarım oluyor. Yeni tasarım, arayüzü daha çağdaş ve görsel olarak güzel hale getirirken ve MIUI 14’ün bir evvelki sürüme kıyasla daha hafif ve sezgisel oluşu kullanımı daha âlâ hale getiriyor.

MIUI 14 birebir vakitte Android 13 işletim sisteminin yeniliklerini de barındırıyor. Sistem artık daha süratli cevap verirken, uygulama başlatmaları daha süratli hale getirilmiş. Tüm bunlara ek olarak yeni Google Android 13 sürümünün pil ömrünü artıracağı da söyleniyor. POCO X3 Pro için yayınlanacak olan yeni MIUI 14 güncellemesinin yapı numarası V14.0.1.0.TJUMIXM olacak.

POCO X3 Pro, 2021’de tanıtılmıştı. 6,67 inç 120 Hz ekrana, 5000 mAh pil ve Snapdragon 860 SOC’ye sahip aygıt fiyatıyla da epey cazip bir model. Kutudan Android 11 tabanlı MIUI 12 ile çıkan aygıt şimdiye kadar 1 Android ve 2 MIUI güncellemesi almıştı.

MIUI 14 güncellemesi aygıt için hazır durumda fakat şimdi ne vakit yayınlanacağı bilinmiyor. Yayınlandığı takdirde tüm değişiklik günlüğüne sitemizden ulaşabileceksiniz.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap