Tüm gereksinimler için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

 Tüm gereksinimler için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M
Okunuyor Tüm gereksinimler için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

Robot süpürge pazarındaki rekabet son süratiyle devam ediyor. Son periyotta bu pazardaki marka sayısında kıymetli bir artış var. Lakin genel itibariyle kullanıcıların tercih ettikleri birkaç trend marka bulunuyor. Gerçekten bunlardan birisi de TCL.

TCL’in hali hazırda en yetenekli modellerinden birisi Sweeva 6000M. Bu model 6000 modeline kıyasla mop yani paspas fonksiyonuna de sahip. Bilhassa halıların az olduğu konutlarda paspaslı modeller büyük talep görüyor.

Elbette buradaki paspas fonksiyonu büsbütün kullanıcıların tercihine kalmış bir opsiyon. Dilerlerse yalnızca süpürme de yapabiliyorlar. Haritalama ve uzaktan denetim opsiyonlarının yer aldığı Sweena 6000M ile yerinizden kalkmadan dilediğiniz bölgeyi temizletebiliyorsunuz.

Tüm muhtaçlıklar için tek bir robot süpürge! TCL Sweeva 6000M

Tabi ki robot süpürgelerdeki en kıymetli ögelerden birisi de şarj müddeti. TCL Sweeva 6000M bu hususta rakiplerine göre daha üstün bir performans sergiliyor. Yaklaşık olarak 180 dakikalık bir pil müddetine sahip olan Sweeva 6000M, 4 saat içerisinde tam şarja ulaşıyor.

2700W’lık çekim gücüne sahip olan robot süpürge son derece sessiz bir çalışma potansiyeline sahip. Yapılan ölçümlere nazaran TCL Sweeva 6000M, çalışırken sırf 65dB’lik bir gürültü çıkartıyor. Bu da rakiplerine oranla daha âlâ bir performans diyebiliriz.

Eğer şu sıralar yeni bir robot süpürge almayı düşünüyorsanız, opsiyonlarınız ortasına TCL Sweeva 6000M’i de eklemenizi öneririz. Tabi ki tercih sizin.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap