Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

 Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor
Okunuyor Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

Dünyanın en güçlü insanı unvanını borsa kayıpları ve Twitter yatırımları nedeniyle kaybeden Elon Musk, bir müddettir olağana dönmüş üzere görünüyor. Tabi Elon Musk’ın normali ile sıradan insanların normalinin birebir olmadığını belirtelim. Twitter’ı satın almadan evvel iş dünyasındaki muvaffakiyetleri, Twitter üzerinden yaptığı çıkışları ve espriyle karışık paylaşımları ile gündeme gelen ünlü milyarder, tanınan toplumsal medya platformunu satın aldıktan sonra daha çok işten çıkarmalar, çalışanları sık boğaz eden uygulamalar, acımasız mesai kuralları üzere hususlarla gündeme gelir olmuştu.

Ancak biraz evvel de belirttiğimiz üzere, son vakitlerde Elon Musk’ın hayli durulduğunu söyleyebiliriz. O denli ki ünlü milyarder bu orta basına o kadar az gereç veriyor ki, onun hakkında konuşmak için fırsat arayan takipçileri, Twitter’daki görünür ismini değiştirmesini bile gündeme taşır oldu.

Elon Musk’ın her yaptığı gündem olmaya devam ediyor

Twitter CEO’su, platformdaki görünür ismini değiştirerek Mr. Tweet ismini kullanmaya başladı. Bununla birlikte ünlü milyarderin kullanıcı isminin hala @elonmusk olduğunu hatırlatalım. Yani Elon Musk’da her insan üzere Twitter’daki görünür ismini değiştirdi o kadar. Üstelik bunu daha evvel de tekraren yapmıştı. Hakikaten Elon Musk’ın kripto paralara yakından ilgi duyduğu devirlerde ismini bu bölüme yönelik atıfta bulunan isimlerle değiştirdiğini de, sonrasındaki periyotlarda kendisini Teknoloji Hükümdarı olarak tanıttığını da hatırlıyoruz. Ancak en başta da söylediğimiz üzere, kelam konusu kişi Elon Musk olunca her yaptığı gündem olmaya devam edecek üzere görünüyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap