Snapchat Hisseleri Büyük Bir Hızla Düşüyor

 Snapchat Hisseleri Büyük Bir Hızla Düşüyor
Okunuyor Snapchat Hisseleri Büyük Bir Hızla Düşüyor

Snapchat grubu, analizin beklentilerini karşılayamadığında hisse senedi %20’den fazla düştü. Son ayların en düşük seviyesine geriledi. Sosyal medya platformlarının pandemi dönemi yükselişi artık sona erdi.

Pandemi olmasa da 2020’de gördüğümüz kullanıcı sayısı ve gelir artışındaki yavaşlamayı görmeye başlıyoruz. snapchat çöktü Yayınlanan üçüncü çeyrek grafiğine göre Snapchat, yıllık %16 büyüme oranıyla 363 milyon günlük aktif kullanıcıya sahipti. Gelir %6 artarak 1,13 milyar dolara yükseldi ve uzun zamandan beri ilk kez büyümenin tek haneli rakamlara düştüğünü gösterdi.

Şimdiye kadar çok iyi, ama asıl kabus işletme karı. Şirket 360 milyon dolardan neredeyse dört katına çıktı. Ağustos ayında açıklanan yeniden yapılanma şirkete 155 milyon dolara mal oldu. Bu, büyük bir işletme kaybına neden oldu. Bilindiği üzere şirket 6 bin kişiyi işten çıkaracak. Bir diğer önemli durum da şirketin dördüncü çeyrek kazançları için net bir vizyon sağlayamamasıydı. Zaten yılın sonunda mevsimsel bir düşüş yaşayan şirket, beklenen satışlarını ancak bir önceki çeyreğin ikinci yarısında gerçekleştirebiliyor.

Snapchat Nedir?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok kişi sosyal medya uygulamalarına yöneliyor. Sosyal medya uygulamalarında eğlenerek çeşitli işlemler yapabilirsiniz. Her sosyal medya uygulamasının kendine has özellikleri vardır.

Snapchat uygulaması, sosyal medya programları arasında popüler bir uygulamadır. Program arkadaş eklemek için bir sisteme sahiptir. Herkesin fotoğraf ve video paylaşabileceği kendi hesabı vardır. Snapchat kullanan kişiler tarafından paylaşılan gönderileri görün. Sevdiklerinizi veya ünlü oyuncuları bu program üzerinden takip ederek gönderilerini görebilirsiniz. Snapchat’in birçok özelliği var.

Özel filtreler, insanların daha güzel fotoğraflar ve videolar çekmesine yardımcı olur. Bu kullanımı kolay uygulama herkesin ilgi odağı olacak. Snapchat’i kullanmak için öncelikle programı telefonunuza indirmeniz gerekiyor. İOS veya Android için sürümleri vardır. İlgileniyorsanız ve kullanmak istiyorsanız, indirin ve kaydolun.

Bu programa kayıt olmak kolaydır. Bu program kaydolmak için birçok yol sunar. E-posta veya telefon ile kolayca kayıt olabilirsiniz. Snapchat uygulamasında bu kadar çok özellik varken tüm detayları kısa sürede öğrenmek biraz zor bir süreç olabilir. Kullanıcı gün içinde daha fazla zaman geçirerek tüm detayları öğrenebilir ve programı amacına göre kullanabilir.

Yorum Yap
Giriş Yap