Instagram Kitlenizi Büyütmek İçin Bazı İp Uçları

 Instagram Kitlenizi Büyütmek İçin Bazı İp Uçları
Okunuyor Instagram Kitlenizi Büyütmek İçin Bazı İp Uçları

Genç ve aktif Instagram kullanıcıları profillerini büyüterek fenomen, influecer yahut dijital pazarlama yolunda ilerlemek istiyorlar. Aynı zamanda bu platformu pazarlama aracı olarak kullanan işletmeciler, hesaplarını büyüterek daha güzel yerlere gelmenin hayalini kuruyorlar. Ancak etkileşimli ve fazla takipçili bir hesap için gerekli kuralları bilmedikleri için başarıya ulaşamıyorlar. Yazımızın devamında Instagram hesabı büyütürken yardımcı olacak etkili yöntemleri bildirdik.

 

Gelişen teknolojilerle birlikte telefonlar cebimize kadar girdi ve yeni iş kolları açıldı bunlardan bir tanesi ise günümüzde oldukça popüler olan ve çoğu geçin hayali influecer    günümüzde artık oldukça fazla sosyal medya sayesinde popüler insan çıkıyor ve markalarla iş birliği yaparak sosyal medyayı bir Pazar haline getiriyorlar influcer olmak isteyenleri yolu fazla takipçiden geçiyor gelin size Instagram hesabınızı nasıl büyüte bileceğiniz le ilgili birkaç ip ucu verelim

 

  • Doğru zamanda paylaşım yapmak hesabı büyütmenin en mühim kriterlerinden biridir. Takipçilerinizin en oldukça alaka gösterdiği tarihi bulmanız gereklidir. Örneğin her insanın toplumsal medyada daha çok zaman geçireceği vakit iş çıkış saati ya da geceleri yatmadan ilkin olabilir. Bunun şeklinde vakit dilimlerini tecrübe etme yanılma yöntemiyle kendiniz belirleyebilirsiniz. Aynı zamanda hafta sonları ve tatillerde toplumsal medya etken kullanılacağından bu günlerde gönderi paylaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

Bir öteki kural, toplumsal medya hesabınızın taklitçi olmaması gerçeğidir. Medyayı sizin benzer biçimde kullanan rakiplerinizi çözümleme edebilir hangi içeriklerinin daha oldukça etkileşim aldığını gözlemleyebilirsiniz., profilinizin size hususi olması icap ettiğini unutmamalısınız.

. Sosyal medya hesabını büyütmek için çok geniş bir kesime gereksinim vardır. Takipçi sayısını arttırmak için de strateji odaklı bir plan yapmanız icap ettiğini söylemiştik. Yani sizi takip eden kitlenin beğeni ve yorumları çok önemlidir. Eğer içerikleriniz emsalsiz olursa Instagram algoritması içeriklerinizin keşfet kısmına düşmesini sağlayacaktır. Keşfet kısmına düştükten sonrasında takipçi sayınız fazlasıyla artacaktır.

 

Yorum Yap
Giriş Yap