WhatsApp tekrar çok konuşulacak bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyor

 WhatsApp tekrar çok konuşulacak bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyor
Okunuyor WhatsApp tekrar çok konuşulacak bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyor

Akıllı telefonların gelişimiyle birlikte bir anda hayatımıza giren ve artık neredeyse akıllı telefon kullanıcılarının aygıtlarına birinci kurulan uygulama olan WhatsApp, gelişimine devam ediyor. Neredeyse her ay yeni bir bilhassa karşımıza çıkan toplumsal medya devi, bu sefer de çizim aracı üzerinde birtakım yenilikler yapacak.

WhatsApp’a ait bilgileri öncesinden vermesiyle tanıdığımız WABetaInfo tarafından servis edilen habere nazaran, toplumsal medya devinin çizim aracına yönelik yapmak istediği birinci kıymetli güncelleme bu aracın daha fonksiyonel olmasını sağlayacak. Gerçekten güncelleme sonrasında kullanıcılar, farklı seçeneklere bu araç üzerinden çok daha süratli bir formda ulaşabilecekler.

WhatsApp tekrar çok konuşulacak bir güncellemeye imza atmaya hazırlanıyor

Örneğin artık eklenilmek istenilen bir yazının italik olması ya da kalın yazılması ya da birkaç farklı font ortasından tercih edilmesi üzere seçenekler direkt bu kısımdan düzenlenebilecek. Yeniden metnin sağa, sola yaslanması ya da ortalanmış bir görünüm sunması da güncellenmiş çizim aracının özellikleri ortasında yer alacak.

Tabi WhatsApp’ın üzerinde çalıştığı tek yenilik çizim aracına yönelik değil. Geçtiğimiz günlerde tekrar tıpkı kaynak tarafından servis edilen bir haberle birlikte, toplumsal medya devinin kaliteden ödün vermeden fotoğraf paylaşımı özelliği üzerinde çalıştığını öğrenmiştik. Tabi gerek yenilenmiş çizim aracının gerekse de gelişmiş fotoğraf gönderme özelliğinin ne vakit servis edileceğine dair şimdilik katılaşmış bir tarih bulunmuyor.

Kaynak: Teknolojioku

Yorum Yap
Giriş Yap