İnstagramda En Son Kimi Takip Etti?

 İnstagramda En Son Kimi Takip Etti?
Okunuyor İnstagramda En Son Kimi Takip Etti?

Instagram’da sizi takip eden kişilerin, en son ne zaman takip ettiğini görebilmek için takipçiler bölümüne girmeniz gerekiyor. İnstagramda En Son Kimi Takip Etti?

  • Ardından yeniden eskiye doğru bir belirleme yapmanız gerekiyor. Bu da İnstagram’ın sonradan getirdiği bir özellik. Yani en eski takipçilerinizle, en yeni takipçileri görebilmek için yeniden eskiye seçeneğine tıklamanız sonrasında en son sizi kimin takip ettiğini görebilirsiniz.
  • Herhangi bir kişiye bu durumu yapamazsınız. Bu yalnızca kişisel olarak kendi takipçileriniz için geçerlidir.
  • Örneğin bir takipçinizin en son ne zaman kimi takip ettiğini görmek istediğiniz zaman yeniden eskiye sıralaması farklı kişiler için geçerli olan bir özellik değildir.

Instagram’da Takip Ettiklerimizi Neye Göre Sıralanıyor?

İnstagramda En Son Kimi Takip Etti? Herhangi bir kişinin profilindeki takip edilenler bölümüne bakıldığı zaman buradaki sıralama takip ettikleri, seni takip eden kişiler ya da tanıyor olabileceğim belirli kişiler şeklinde sıralanır. Fakat bu durumu kendi profiliniz için gerçekleştirdiğiniz zaman yeniden eskiye ya da tam tersi olarak eskiden yeniye doğru sıralanır. Net bir sıralama bulunmaz. Kişiler etkileşime göre takip edildiğini düşünür. Ancak böyle bir durum doğru değildir.

Instagram’da Beni Kim Takip Ediyor?

Instagram’da sizi kimi takip ettiğini görebilmeniz için takip eden bölümüne bakabilirsiniz. Takip eden kullanıcı sayısı da görünür. Instagram penceresi görüntülendiği zaman takipçiler, takip edenlerdir. Takip edilenler de sizin kimi takip ettiğiniz şeklinde sıralanır.

Yorum Yap
Giriş Yap